Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal,én nagyon szeretem,de nem tudom,hogy ő hogy van ezzel.félek hogy csak azért kellek neki mert épp nincs jobb. Fiúk,van valami amit csak akkor mondatok/csináltok ha szerelmesek vagytok? Lányok,mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

2013. jan. 8. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én specko nem jönnék össze egy lánnyal csak azert mert éppenséggel nincs más.
2013. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ültök le és beszélitek meg? :) Hiszen a barátod.
2013. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt valahol érezni lehet, hogy szívből jön-e, amit a párod mond/tesz. Ha meg kétségeid támadnak, akkor értelmesen meg lehet beszélni, hogy téged valami foglalkoztat.
2013. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem is beszéld meg vele. Az én párom is elég csendes típus, ezért én rá szoktam kérdezni. (Mondjuk elég béna tudok lenni, de a lényeget hangsúlyozni kell.) Tény, mi régebb óta vagyunk együtt. De amikor jeleztem neki, hogy nem vagyok gondolatolvasó, elmondta, mit gondol, érez velünk kapcsolatban.

Ha jól megvagytok, akkor nem okoz majd problémát leülni, és ilyenekről beszélni, még akkor sem, ha neki nem az érzelmekről való csevegés a kedvenc délutáni programja.

Ami fontos szerintem, hogy ne közvetlenül egy jó szex után próbálj kiszedni belőle egy vallomást, mert olyankor mindenre igen a válasz.


És az is jogos, hogy ha nem akarna párkapcsolatot, akkor nem járnátok. Akkor csak szexpajti lennél, akit néha felhív.

2013. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt érzed a szíved mélyén. Mindig pontosan tisztában voltam vele, hogy az aktuális barátom szerelmes-e belém vagy csak simán elvan velem, mondjuk mert kedvel. Ha szerelmes, akkor folyton veled akarna lenni, minden apró semmiség érdekli ami veled kapcsolatos, kíváncsi a múltadra, szeretne találkozni a családossal, gyerekkori fotókat szeretne látni rólad, azt veszed észre, hogy csak bámul rád és közben mosolyog szavak nélkül. Ilyesmikből lehet észrevenni, de inkább ez egy érzés.
2013. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!