Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy a barátnőm szeret e?

Figyelt kérdés
Nem szokta mondani, max h "én is téged" ha mondom neki, ezért nem tudom h szeret e :/ miből lehet megállapítani h hogy érez irántam? Van bármi testbeszéd, v hasonló amiből sejthető?
2012. szept. 11. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
magától is kéne mondja szerintem..
2012. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen egyszerű, csak belenézel a szemébe. Ha nem érzel semmit, akkor nem szeret. Furcsa de így van.
2012. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, látom a csillogást a szemébe, és látok valamit...de én ebből nem tudom biztosan :S
2012. szept. 11. 22:08
 4/10 A kérdező kommentje:
am mást szokott mondani...pl h imád...és tudom h nem hazudik soha :) 1 éve ismerem, és tudom :)
2012. szept. 11. 22:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha én lennék tegyükfel a barátnőd, és nem szeretnélek, mért lennék veled? Ugyértem, hogy mi értelme lenne? Mért nem szakítana? Mióta vagytok együtt? Nem lehet, hogy csak idő kell neki? (bár ezt azért h.lyeségnek tartom.). Röviden, szerintem szeret, csak nem meri kimutatni vagy mit tudom én.. ( ez h.lyén hangzik de én is ilyen vagyoj mindeki felé..)
2012. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki mutatja ki, ezt fogadd el... nem azért mert nem szeret. Néha én is furán érzem magam, mikor szemtől szembe kell mondanom ilyen súlyos szavakat, mint szeretlek (nem azért, mert nem gondolom komolyan, hanem mert eddig sose mondtam senkinek ilyesmit, nekem is furcsa néha...)
2012. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
baszod ha nem szeretne nem lenne veled együtt .
2012. szept. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy ha nem szeretne, nem lenne együtt veled, nem mond igazat. Hány olyan történet van, hogy 2-3 év után közli a másik, hogy sose szerettelek, de jó volt kihasználni...

Nem azt mondom ezzel, hogy a barátnőd nem szeret. Én se tudom kimondani sűrűn a szeretlek szót. Súlya van. És szeretem akkor kimondani, amikor tudom, hogy odaillik, most a megfelelő.

2012. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szeret téged a barátnőd. :)

Vagyis,hogyha magamból indulok ki,akkor igen.Én is ilyen vagyok. Nagyon szeretem a barátom,tényleg. Soha senkit nem szerettem még ennyire. De én is nagyon ritkán mondom,hogy szeretlek,általában csak annyit,hogy én is nagyon. Fogalmam sincs,hogy miért..

Szerintem nyugodj meg.:)

Mióta vagytok együtt?

2012. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor igazán szerelmes voltam, olyan áhítattal néztem a barátomra mintha ő lenne maga a földre szállt Mennyország. Csak néztem, néztem, nem bírtam beletelni vele. Folyton közel akartam érezni magamhoz, olyan is volt, hogy egyszerre sírtam és nevettem, mikor beszélgettünk. Mindig a kedvében akartam járni, az ő öröme mindennél többet jelentett. Én soha azelőtt nem főztem, max. virslit meg zacskós levest, érte mégis 3 fogásos kajákat voltam képes tálalni. Ha mondta, hogy éhes, este 11-kor nekiálltam palacsintát sütni és nem volt fáradság, mert tudtam, hogy ezzel mekkora örömet szerzek neki. Az ágyban mindent megadtam neki és volt, hogy sírtam amiatt, hogy nem ő volt nekem az első, akivel átélhettem, milyen csodálatos azzal szeretkezni, akit IGAZÁN szeretek. Amikor bántotta valami, minden erőmmel igyekeztem neki segíteni. Soha nem éltem át ilyen fokú önzetlenséget, mint akkoriban. Megjegyeztem a kedvenc zenéit, csapatait, érdeklődési köreit, egyszerűen minden érdekelt, ami vele kapcsolatos. Most ez így baromi nyálasan hangzik, de ilyen egy nő, amikor tényleg szerelmes. Ezt lehet valakin érezni.
2012. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!