Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tényleg szeret engem?

Figyelt kérdés

Sajnos a régi rossz tapasztalataim miatt már alig hiszem el, hogy szerethető vagyok és szerethet engem egy pasi. Mondták régen is, hogy "szeretlek", akkor még el is hittem.. Most meg nem tudom elhinni neki :(

Amúgy 2 hónapja vagyunk együtt, én vagyok az 1. komolyabb barátnője, a szüzességét is velem veszítette el.

Honnan tudhatom, hogy TÉNYLEG szeret? Olyan hülyén érzem magam, semmi rosszat nem tett, csupán a régi sebek miatt vagyok nagyon gyanakvó...


2012. febr. 12. 16:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy eddig 3x veszekedtünk, 2x személyesen, és elsírta magát, hogy nem akar elveszíteni, ne haragudjak rá, higgyem el, hogy ő hűséges, stb...

Amikor csak neten veszekedtünk, akkor egyből jöttek az sms-ek, felhívott...

2012. febr. 12. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:

a szeretet egy érzés, következésképpen csak érezni lehet, tudni nem..

lehetsz gyanakvó, de azzal csak magadnak ártasz! ahhoz, hogy örülni tudj neki, meg kell bíznod benne, máshogy nem megy!

2012. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hidd el, én próbálkozok, nagyon is. Nem voltam sose egy naiv kis csitri, mindig valamilyen szinten gyanakvó voltam, sosem hittem el 100%-osan semmit.

Csak 1 volt, akinek mindent elhittem (legkomolyabb kapcsolatom), azt hittem, hogy komolyan gondolja. Aztán jött a legnagyobb pofáraesés.

Túlléptem rajta, de sokkal gyanakvóbb és féltékenyebb lettem..

2012. febr. 12. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 21
2012. febr. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!