Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a barátom szeret-e vagy csak szórakozik velem? Esetleg van valami amivel ezt "kilehet deriteni"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Érezned kell, ennyi. Ahogy viselkedik. Ahogy rádnéz, beszél veled. Amiket megtesz érted. Ha van vmi bizonytalanságod, akkor annak általában van alapja.... (hacsak nem betegesen féltékeny vki)
2010. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozik, ritkán taliztok, nem figyel arra amit mondasz....
2010. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Látsd a dolgokat az eszeddel és ne a szíveddel. Ne adj magadnak magyarázatot minden kétes ügyére, és máris meglesz a válasz. Tudom nehéz, de csak így lehet megtudni.
2010. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Ez kb. a 4. ilyen kérdés a héten! Használd a keresőt, kisszivem! Vagy ha te teszed fel folyamatosan ezt a kérdést, akkor meg akadj már le a témáról... :(
2010. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az h valaki nem figyel a másik mondani valójára nem feltétlenül függ össze azzal h nem szereti vagy sem.sajnos én nagyon figyelmetlen vagyok és így néha nem is emlékszem h mit mondott 5percel ezelőtt.Pedig én olyan szerelmes vagyok belé h az csak na.Imádom:D
2010. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!