Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom h egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom h egy fiú szeret smárolni? (lent)

Figyelt kérdés
A pasimmal nemrég csattant el az 1.csók (vagyis hát még márciusba:D) és azóta is már ahányszor közeledik a szám az ő szájához mindjárt a nyelveset csinálja8jó,amikor búcsúzunk egymástól,azt is kell:D:P).De én azt szeretném pontosan megtudni h honnan tudom meg h szeret e smárolni,mert barátnőm mondta h próbáljuk ki azt,h kb 30-1 óra-1,5 óra alatt smárolni,milyen isteni,és h semmi másra nem figyelek.Szóval honnan tudhatom én meg h szeret e smárolni,h ha ezt a félórás izét megakarom csinálni?:D
2010. júl. 17. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint hogy másfél órán keresztül folyamatosan csókolózni? Na, azért ezt nem gondoltad komolyan, remélem... :D


Azt viszont, hogy élvezi-e a csókot, pasinál elég könnyű kideríteni szerintem. Ha érzed, hogy feláll neki közben, akkor valószínűleg nem csinálod rosszul... :P

2010. júl. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a barátnőd még életébe nem smárolt, azér mond ekkora baromságot...


a férfiak nem szeretnek smárolni. szexelni szeretnek. ennek egy része a csók (kis része). másfél óra smárolás... viccnek is rossz. A barátobnak is a szexen jár már az esze, nekem elhiheted. ha felál a farka csókolózás közben, az is már azért van, mert gondolatban már a bugyid alatt jár...

2010. júl. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval. Én ugyan így vagyok vele. Utálok csókolózni, (De még menyire) mégis felhúzom magam, mert tudom mi következik. ))
2010. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elöttem szolokhoz .

azt viszont hozzátenném hogy az én párom egyáltalán nem szeret csokolozni igy nem is csokol meg.Furcsa de meglehet ezt is szokni

2010. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló vagyok. Azért az is túlzás szerintem, hogy a pasik utálnának csókolózni. Még akkor is, ha esetleg a helyszínből adódóan nincs lehetőség folytatni és szexig vinni a dolgot rögtön. De másfél, vagy akár csak fél óráig folyamatosan csinálni, megint nem normális, az is biztos...
2010. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!