Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg hogy szeret-e meg az a fiu?

Figyelt kérdés
Nagyon belem volt zugva,de elhidegultunk.Sokan mondjak,hogy nagyon bamul meg,de mintha ki akarna verni a fejebol.
2010. jún. 15. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor miért érdekel h akar-e még vmit? hagy verjen csak ki a fejéből. Ha meg érdekel a dolog, akkor biztos, hogy vevő lenne így rá
2010. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De engem erdekel a srac,tudja hogy szeretem es nekem is szerelmet vallott kb. egy honapja.Azota kicsit visszahuzodott,csak segitseget kerek abban,hogy milyen jelek vannak,amikor szeret es honnan tudom meg,ha mar elfelejtett es nem akar semmit
2010. jún. 15. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem pszihopata, és a hulláddal akar fajtalankodni, előzd meg Te!
2010. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi <3 de akarmilyen luzer meg mindig erzek valamit.es eleg lenne hogy tudjam hogy meg tudja hogy milyen szep perceket toltottunk egyutt a multba.vagy lehet csak en vagyok igy vele?o fiu es annal bunkobb hogy ertekelje az apro kis dolgokat.De kimondta hogy szeret.Az orat a percet es a masodpercet is tudom <3
2010. jún. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!