Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom meg, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg, hogy még mindig szeret a barátnőm?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt távkapcsolatba.

Már maga a tény, hogy távkapcsolat, is rossz, de e mellé társul, hogy a szexuális életünk sem valami jó...:( most meg még úgy alakult, hogy majd 3 hétig nem tudunk találkozni..:(

teljesen megérteném, ha elhagyna engem.

Én nagyon szeretem őt, de nagyon, így még senkit sem szerettem.

Mikor beszélgetünk, vagy sms ezünk, vagy telefonálunk, mindig mondja, hogy szeret engem nagyon, és hiányzok neki...

amikor találkozunk, akkor is így van ez.

csak félek, hogy szépen lassan kiszeret belőlem, elege lesz a távolságból, meg hogy nem találkozunk...és keres egy olyan srácot, aki jobb nálam az ágyban, gazdag, és még közelebb is lakik hozzá...

nem rinyálok, nem sajnáltatom magam...csak kérdezni szeretném, hogy akkor is mondhatja egy lány, hogy szeret, ha nem így érez, csak nem akar megbántani?

fiatalok vagyunk, lehet lesz 100 másik csajom még, neki még 100 másik pasija...

de most most van, és én most őrülök meg érte. csak remélhetem, hogy ő legalább fele ennyire szeret engem.

Ahogy rám néz sokszor...azt a pillanatot nem tudom elfelejteni, az a "szerelmes" pillantás, vagy nem is tudom minek nevezzem...


2012. márc. 7. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt volna, abban biztos lehetsz, hogy nem úgy nézne már a szemedbe.
2012. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abból, h nem talált még nálad jóképűbb srácot.
2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak nemtudom mennyit képes elviselni még a szerelmünk...:(
2012. márc. 7. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:

a kérdésedre sajnos nem tudom a választ, csak annyit tudok mondani, hogy megtehetné a bnőd, hogy közelebbi fiúval jön össze, de eddig mégsem tette..szóval akkor csak szeret :)

átérzem a helyzeted, hamarosan én is ugyanebben a helyzetben leszek, ha elkerül a barátom egyetemre, és már előre félek :(

bárcsak engem is igy szeretne valaki, meg igy beszélne rólam, mint te a bnődről..komolyan, minden tiszteletem a tiéd :):) a bnőd nagyon szerencsés lány

amúgy ő mitől különb mint a többi lány, miben nyilvánul meg, milye van,a mi a többi lánynak nincs?

20/L

2012. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

abban, hogy nagyon közvetlen, és midnenről tudok vele beszélni, tényleg mindneről...:)

jó persze vannak hibái is, de kinek nincsenek...

és látom rajta, hogy szeret engem :) én is nagyon szeretem, nagyon...

de valamiért az az érzésem van, hogy vége lesza kapcsolatunknak...nemtudom megmondani miért, de teljesen idegroncs vagyok már, hogy nemlátom..:/

fojton azvan a fejembe, hogy sosem látom többé, mindennek vége lesz..::(

ne kérdezd mi van velem, én sem értem, és szerintem már normális se vagyok, meg fogok őrülni...

2012. márc. 7. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Bízz onmagadban!!!hidd el,h. szeret.Ha így fogod magad kínozni,ettol fog vége lenni
2012. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!