Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy soha nem fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Az eddigi pasik, akikkel ismerkedtem mind kiakartak csak használni nem voltak belém szerelmesek. Ráadásul még szexuális kapcsolatom sem volt. Már gondolkodtam az öngyilkosságon is. L/22
2013. máj. 10. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha tudnád hány ilyen ember van még mint te, de nem adják fel
2013. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy nemhogy z igazit nem fogom megtalálni, hanem egy olyan lányt sem, aki képes lenne elfogadni, hogy egy ronda, ocsmány, visszataszító külsejű, undorító, alacsony és dagadt férfi vagyok.
2013. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!