Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose fogom megtalálni az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontosak a belső tulajdonságok, és az is egyfajta elvárás, hogy úgy gondolkozzon és vélekedjen a dolgokról, mint én.

Szórakozni és iszogatni...nem járok, tehát nemigen van hely, ahol lehetőségem is lenne ismerkedni. Nálam a "kiélés" maximum annyit jelent, hogy megtaláljam azt a személy, aki olyan mint én, vagy ha még változik is a gondolkodásom, akkor a számomra minden szempontból megfelelőt aki viszonozza is az érzelmeimet.

Önbizalmam sincs. Lehetséges, hogy egyszer megfogom találni az "igazit", ha ilyenek a "körülmények"?

18/F


2010. szept. 15. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok ugyanebben a korban csak a különbség hogy nekem valamennyi önbizalmam van :) anélkül kevés az esélyed ha még magadban se bízol
2010. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ÚÚúúú nah ne már!! már 18 vagy ? :O és még nem találtad meg az igazit?? :D viccelődsz igaz ?:)) minden lehetséges ,de úgy írod a körülményeket mintha katasztrófális lenne meg honnan tudod hoyg "igazi" ezt sose értettem ilyenkor eszembe jutnak azok az emberek akik 10-15-20 év után váltak szét ők is biztos azt hitték... :S Fel a fejjel És ne legyél félős a lányok nem szeretik ;) 16/L
2010. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy úgy érzem csak olyanba tudnék igazán beleszeretni, aki olyan mint én, máskülönben mindig keresnék valakit...első lány vagy? ;)
2010. szept. 15. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
A beleszeretés nem így megy :)
2010. szept. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ahhoz képest h kevés az önbizalmad, és kéne valaki, eléggé magas elvárásaid vannak :)
2010. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
+ hol találsz olyat aki mindenben olyan mint te szóval midnenki más egyéniség ebből köv.hogy más a véleménye de ez nem probléma seholse:D
2010. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na hát ezért nem is a korom volt a lényeg, hanem az elvárásaim :S
2010. szept. 15. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát apa, Én is hasonló cipőben vagyok, hasonló tulajdonságokkal.

Az esély kicsi, mert a hangosan ordibáló majmokat mindenki hamarabb észreveszi.

Remélem így érted.

2010. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet ilyennel vígasztalni magadat.Ezt te se gondolod komolyan ,hogy bárki azért fog nálad pedálozni mert önbizalomhiányban szenvedsz.... (előző hozzászólónak)
2010. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sose fogom megtalálni az igazit?"


Nem létezik "az igazi". Vannak boldog kapcsolatok, de nem "az igazit" kell hozzá megtalálni.


"úgy gondolkozzon és vélekedjen a dolgokról, mint én."


Na most ha ezen azt érted, hogy kedvenc állata legyen a sündisznó, kedvenc színe a zöld, kedvenc autója a trabant, emellett legyen buddhista, kommunista és szeressen szivarozni, mert terád is ez igaz, akkor rossz hírem van, nem fogod megtalálni az igazit.


Az persze segíthet, ha bizonyos alapkérdésekben hasonló a véleményed egy nővel, de a gyakorlatban az ilyen kérdéseken múlik a legkevésbé, hogy egy kapcsolat működni fog-e.


"Szórakozni és iszogatni...nem járok"


Ez nem feltétlenül jó dolog, szerintem ezen is át kell esni, mint a bárányhimlőn. Nehogy később jöjjön rád az "én nem is éltem!"-kórság, ami mondjuk 33 évesen már elég szánalmas.


"Nálam a "kiélés" maximum annyit jelent, hogy megtaláljam azt a személy, aki olyan mint én"


Nem. Bájosan tapasztalatlan vagy, még alig ismered valamit, csak spekulálsz tényismeret nélkül.


1) Nem azzal leszel boldog, aki "olyan, mint te". Egyrészt pontosan ilyen ember nincs, főleg női kiadásban, ha te meg fiú vagy. Másrészt mint mondtam, egy kapcsolat nem ilyesmiken múlik. Harmadszor, aki pl. olyan, mint te, azt elsősorban unni fogod.


Kellemes vele lenni, de nem érdekes, nem izgalmas. Aki olyan, mint te, az távoli ismerősnek vagy kollégának jó. Olyannak, akivel kéthavonta beülhetsz sörözni, de semmi komolyabb.


"viszonozza is az érzelmeimet."


Milyen érzelmeket? Arról még nem is beszéltél, eddig végig csak azt hajtogattad, hogy olyan legyen, mint te. Az a helyzet, hogy szégyellősen közelíted a témát, ezért elintellektualizálod, elvontan kezeled, szerintem még magad előtt is szégyelled a vágyaidat, nem vagy elég felszabadult, mondjuk 18 évesen ilyen egy félszeg kamasz.


"Önbizalmam sincs."


Az látszik. Márpedig önbizalom nélkül a nőknél nem tudsz bevágódni, mert ahhoz vagányság is kell, jófejség is kell, erőt is kell mutatni, önállóságot is kell mutatni. Az önbizalmad felépítésén kellene dolgoznod, pl. tanulhatnál valamit, amivel pénzt lehet keresni, lehetne hobbyd, sportolhatnál, ezek mind javítják az önbizalmat.

2010. szept. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!