Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb és miért? 14-18 évesik vagy 20-25éves korban megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelmű, hogy 20-25. Nekem volt már 6 és 3 éves kapcsolatom, de hiába a sok év, nem maradtunk együtt. Az ember 20 év alatt még nem igazán tud észszerűen dönteni. Én 22 évesen találtam meg, és ez így a legjobb. Mert van már tapasztalat, nem vágyunk másra, hogy milyen lenne mással, stb.
2011. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Már 14-18 évesen rá kell ébredni, hogy olyan, hogy "igazi", csak a filmekben, regényekben, és a mesékben létezik.

A valóság az, hogy egy kapcsolat nagyon sok kompromisszumot igényel, még ha két ember összeillik is.

Mindenki máskor érik meg arra, hogy tartós kapcsolatot fenn tudjon tartani, legyen annyi önismerete, hogy tudja, kivel illik össze, mit-kit érdemel meg, és a többi, és a többi.

Ehhez kell persze némi tapasztalat is, de ha valaki már 14 évesen szerelmes lesz, és 44 évesen még együtt vannak, akkor szerencsés, és kár azért kísérletezni mással, hogy hátha azzal jobb.


Minden kapcsolatban addig kell maradni, amíg mindkét fél jól érzi magát, és mindketten tegyenek is azért, hogy ez így legyen.


De az ilyen sületlenségeket, hogy valahol létezik EGY igazi, na ezt sürgősen el kell felejteni.

Szerencsére nem csak egy ember létezik a földön, akivel harmóniában lehet élni évekig.

2011. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

14 voltam, mikor összejöttünk. Sokszor szétmentünk, voltam másokkal is, de végül mindig egymásnál kötöttünk ki. Most együtt élünk, van egy közös gyerekünk is. 23 leszek egyébként.

(Voltak dolgok, amik bezavartak, de az független az évek számától...)

2011. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem 20-25 éves korban, mert addigra általában a nők mint a férfiak szereztek tapasztalatokat. Nem hiszem azt, hogy egy 14 éves ember tudja már, hogy mi az igazi. Ezek általában csak tini szerelmek, annak ellenére, hogy több éve együtt vannak, de legtöbben szétmennek. Egy idő után úgy gondolom az ilyen fiatalok, egy idő után új kalandokat akarnak keresni, flörtölni stb... és már sok nekik a párjukkal együtt töltött idő.

Páromal 19 évesen jöttem össze, most vagyok 21 és biztos, hogy megtaláltuk az igazit a másik személyében.

2011. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége 20-25 évesen még nem látott puncit, úgyhogy kétlem hogy annyira tapasztaltak lennének.
2011. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A férfiak többsége 20-25 évesen még nem látott puncit"


Te hol élsz? LOL 25 évesen sztem 100ból 1 nem látott puncit :D

2011. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Újságban, neten, vagy hugicáét fürdés közben.
2011. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az igazit, akivel életetek végéig együtt vagytok szerelemben, akkor 14 évesen. Más kérdés, hogy ennek mekkora a reális esély. 25 évesen is max 50%.
2011. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző: Kifejtenéd bővebben?

(Gondolok valamire, hogy mire érthetted, de nem egyértelmű...)

2011. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gondolom az 50%-ra kérdeztél rá.

20-25 évesen mást vár az ember egy kapcsolattól, mint 30 felett. Egy 24 éves egyetemista még ugyanolyan gyerek, mint egy 19 éves. Lehet, hogy ez valakinek öreguras szöveg, de ezt tapasztaltam.

Nekem is fontos a külső, de olyan dolgokat, értékeket tartok fontosnak most egy lányban, amit korábban nem tartottam annak. Amit korábban egy kapcsolat pillérének tekintettem, mára már lényegtelennek tartom. Váltunk. Ha egyikünk nem változik vagy egészen más irányba változunk, akkor zátonyra fut a kapcsolat.

2011. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!