Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nemtudom megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nemtudom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Igen tudom sokan irták ki de egyszerüen nem értem hogy miért nem találok rendes lényt sehol!Aki rendes annak van 1-2 éves kapcsolata aki meg járna velem az vagy személyiségileg taszít vagy külsőre! Egyáltalán nem vagyok ronda de az 1-2 hetes futó kapcsolatok nem a legjobbak.Ugy veszem észre hogy manapság a szép,rendes,értelmes lány már túl nagy elvárás.18/F
2011. ápr. 28. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem vagyok ronda de az 1-2 hetes futó kapcsolatok nem a legjobbak."


Nézd a jó oldalát! Legalább kitudod magad dugni ezen idő alatt is. Nem úgy mint én, akinek még sose volt senkije :D 19/F

2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert csak 18 éves vagy, vazz. Ehhez idő és szerencse kell.
2011. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Javítanék rajtad. A helyes, okos stb...lány nem túl nagy elvárás, hanem túl nagy ritkaság. Ezért kell megbecsülni őket, s hidd el, hogy majd kapsz egy ilyent. Én erre az esetre, mindig azt mondom (magamnak is), hogy ha az illető az élet más területén sikeres, megállja a helyét, majd idővel ráköszönt a szerencse, csak várni kell. S ahelyett, hogy keseregsz, keres valami elfoglaltságot, valami célt, s vidd véghez azt. Leköti az időd. S azért jó, mert lehet, hogy éveket vársz, s akkor már nem mindegy, hogy ezalatt tettél is valamit, vagy csak feküdtél az ágyban egyedül.
2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kapcsolat ma már semmit nem jelent, ugyanis vannak olyanok ahol a nő csak parkolópályán van, várva az arra járó igazit :)
2011. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az idő elütés dolgot én is javaslom, addig is nem foglalkozol vele, és egy nap szembetalálod magad az igazival.
2011. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó de nekem hiányzik az valahol hogy legyen egy rendes csaj az életemben.Olyanok vannak akik bellül rendessek csak hát külsőleg nem szépek
2011. ápr. 28. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem. A rózsa szúrós, mikor megszúr rájösz, hogy nem is olyan álomszép az igazi élet, mint ahogy elképzelted. :)
2011. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
első válaszoló, neked mért nem volt még senkid ennyi idő alatt?
2011. ápr. 28. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám. Mindenhol azt látom, hogy mindenki megtalálta a párját és elég szarul esik, hogy csak én nem.

20/F

2011. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
alapithatnánk ilyen klubbot is lassan:S
2011. ápr. 28. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!