Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose fogom megtalálni az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogom megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontosak a belső tulajdonságok, és az is egyfajta elvárás, hogy úgy gondolkozzon és vélekedjen a dolgokról, mint én.

Szórakozni és iszogatni...nem járok, tehát nemigen van hely, ahol lehetőségem is lenne ismerkedni. Nálam a "kiélés" maximum annyit jelent, hogy megtaláljam azt a személy, aki olyan mint én, vagy ha még változik is a gondolkodásom, akkor a számomra minden szempontból megfelelőt aki viszonozza is az érzelmeimet.

Önbizalmam sincs. Lehetséges, hogy egyszer megfogom találni az "igazit", ha ilyenek a "körülmények"?

18/F


2010. szept. 15. 20:33
1 2
 11/11 nagyviri ***** válasza:
57%
18 évesen nem hiszem hogy lemaradtál volna valamiről. Az nem hátrány ha tudod mik azok a belső tulajdonságok, amiket elvársz majd a párodtól, de én óva intenélek attól, hogy olyan pasit keress magadnak, aki mindenről úgy vélekedik ahogy te. Persze az fontos, hogy az alap erkölcsi normák egy szinten legyenek, de hidd el nem árt ha egy kapcsolatban vannak eltérő vélemények és nézetek bizonyos dolgokról. Ne ez legyen az életben a legfontosabb dolog, hogy megtaláld életed párját, hanem éld az életed és a többi szépen jön majd magától. Ha van lehetőséged rá, akkor tanulj és szórakozzál, mert ez is fontos része az életnek. Én 31 évesen találtam rá arra a férfira, aki most a férjem és semmit nem bántam meg, és nem éreztem azt hogy későn kaptam volna meg bármit is az élettől.
2010. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!