Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy erre féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy erre féltékeny vagyok? Vajon van okom?

Figyelt kérdés

barátommal 4hónapja járunk, szeretem és tudom Ő is szeret, tudom hogy előttem 2 kapcsolata volt mindössze pár hónaposak, én voltam neki az első a szexben :) (ez tuti)


Nézegettem a képeit fbn és láttam hogy egy csaj írt alá még múlt nyáron, a nevén szólítottam a barátomat, becézve, barátom visszaválaszolt neki ugyanígy.

Akkor még nem is ismertük egymást barátommal, de rosszul esett... meg barátom felköszöntötte "hogy Isten éltessen drága XY" a csaj meg írt hogy "köszönöm sok puszi"


Barátomnak ezt szóvá tettem, barátom elmesélte honnan ismeri, és elmesélte hogy sosem volt köztük semmi, csak ismerősök, amugy barátom 21 a csaj 30.

Amióta járunk barátom nem ír neki, meg semmi ilyesmi, bár ez rég volt rosszul esik olvasni... de barátom ma mondta, hogy ha bármi bánt kérdezzek, megtudjuk beszélni, és azt mondta szeretné ha nem kételkednék benne, ha kell az összes üzenetét megmutatja, mert sosem volt köztük semmi, kb 2x beszélt vele fbn, de ennyi.

vajon van okom féltékenynek lenni?


2013. máj. 8. 23:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"az előző 2 kapcsolatomban bíztam és csúnyán kihasználtak, megcsaltak, és félek hogy ez megismétlődik :("


Mást is becsaptak, kihasználtak, mégsem viselkedik, gondolkodik így. Más lehet a háttérben, korábbi, mélyebb oka lehet ennek a féltékenységnek, szerintem. Én lehet, hogy elmennék a helyedben pszichológushoz, de valami jobbhoz.

2013. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
A barátod nem akar ettől a csajtól semmit sem.. ha akart vna már lett volna rá ideje h felszedje! Attól, h téged az előző kapcsolatban megcsaltak próbálj meg megbízni a mostani barátodban! Minden ember más, és ha így haladsz elfogod veszíteni a barátodat az örökös kételkedéseddel.. Nagyon idegesítő tud ám lenni!
2013. máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

most mit kellene tennem?

megadta a facebook jelszavát meg mail címét, hogy bármikor nézzek bele, ha úgy tartja kedvem

2013. máj. 9. 16:42
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha megadta a fészbuk jelszavát, hogy bármikor fel tudjál nézni, akkor szted megcsal???:)
2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
persze nyilván nem, és ott még ki sem lehet törölni az üzeneteket végelegesen mert csak archivumba kerülnek...és ezt ő is tudja
2013. máj. 9. 18:21
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát ha valakinek meg kell adjam a jelszavam meg mindent azért hogy bízzon bennem, akkor megette a fene az egészet!
2013. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nem léptem be és nem is fogok... egyszerűen nem tudnám megtenni
2013. máj. 9. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!