Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig szeret? Nemértem:S Feltekeny?

Figyelt kérdés

A volt baratommal 1 honapja szakitottunk mert mikozben jartunk osszejott egy masik csajjal.. 3 napja en is osszejottem egy masik sraccal es elotte is kavargattunk mar..Es a regi baratom azota ra van szallva a mostani baratomra pedig ök ki nem allhatjak egymast.Es csak bosszuskodik.A mai napig ugy hiv engem hogy kicsim meg olyan kerdeseket tesz fel hogy furdok.e vele.Kozbe van baratnoje akit allitolag nagyon szeret.Hat en ezt nemertem.Es hajnalig velem akar beszelgetni..egyszeruen nem enged elmenni.Lehet hogy csak "felrerakott" egy kis ideig es most elvettek elole..Es ez zavarhatja?

Segitsetek!elore is köszönöm.

L/16

F/17


2011. jan. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

omg...


ez a férfi ösztön: a tudat, hogy mindig van kit .ugni

2011. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartalékban tart hogy ha esetleg nem jön össze neki a másik csajjal még ott legyél pótnak. Foglalkozz a mostani barátoddal és ne beszélgess ezzel a sráccal hajnalig..
2011. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kb. ugyanezt gondolom enis.:S
2011. jan. 23. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:

De ök mar összejöttek meg "szerszamoltak" (ahogy ö mondta)..volt minden.

Szoval.nemertem.

2011. jan. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!