Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy erre féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy erre féltékeny vagyok? Vajon van okom?

Figyelt kérdés

barátommal 4hónapja járunk, szeretem és tudom Ő is szeret, tudom hogy előttem 2 kapcsolata volt mindössze pár hónaposak, én voltam neki az első a szexben :) (ez tuti)


Nézegettem a képeit fbn és láttam hogy egy csaj írt alá még múlt nyáron, a nevén szólítottam a barátomat, becézve, barátom visszaválaszolt neki ugyanígy.

Akkor még nem is ismertük egymást barátommal, de rosszul esett... meg barátom felköszöntötte "hogy Isten éltessen drága XY" a csaj meg írt hogy "köszönöm sok puszi"


Barátomnak ezt szóvá tettem, barátom elmesélte honnan ismeri, és elmesélte hogy sosem volt köztük semmi, csak ismerősök, amugy barátom 21 a csaj 30.

Amióta járunk barátom nem ír neki, meg semmi ilyesmi, bár ez rég volt rosszul esik olvasni... de barátom ma mondta, hogy ha bármi bánt kérdezzek, megtudjuk beszélni, és azt mondta szeretné ha nem kételkednék benne, ha kell az összes üzenetét megmutatja, mert sosem volt köztük semmi, kb 2x beszélt vele fbn, de ennyi.

vajon van okom féltékenynek lenni?


2013. máj. 8. 23:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyám én egy ritka hisztis nö vagyok de amit te lerendezel még nekem is sok...
2013. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Jézusom! Nem is ismertétek egymást, amikor az a beírás született, EMBER gondolkozzál már !!!

Amit művelsz, azt már ne is nevezném féltékenykedésnek, hanem BETEGSÉGNEK!! Lejáratod magad a barátod előtt is. Megsúgom a férfiak hosszú távon nem tolerálják ezt a fajta viselkedést.

És ha történetesen lett volna köztük valami, akkor mit csinálsz? Ez amit művelsz, az beteges! Komolyan mondom!


Elképzelem, ahogy együtt mentek valahova, és, ha szegény csávó még rá is mer nézni egy nőre útközben, te kilököd a szemét, vagy mi? Gondolom ellenkező neművel szóba sem állhat?!

Saját érdekedben hagyd abba ezt a viselkedést, mert meg fogsz őrülni így.

2013. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

12. vagyok.


Kérdező! Attól, hogy nem azt írom, amit hallani szeretnél, és te lepontozol, a tény, az tény marad, betegesen hisztis vagy! És utólag olvastam vissza - ezt nem csak én látom így...

2013. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
senkit sem pontoztam sem le sem fel!
2013. máj. 9. 00:27
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól nézhetsz ki, ha a barátod még ilyen gondolkodással is elvisel.

De el fog menekülni egy idő után, ezt a fajta féltékenységet nem lehet sokáig bírni.

2013. máj. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Onmagadat kellene rendberaknod, mert ez a foku es fajtaju feltekenyseg sulyos onbizalomhianyra utal.

Mennyi ido telt el a kapcsolatok kozott?

2013. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy majdnem 9 évvel fiatalabb fiú barátom és abszolút nem a férfit látom benne. Ez általában már túl nagy korkülönbségnek számít, nekem se kellene 9 évvel idősebb férfi. Gondolj bele, ezer éve ismerik egymást, ha bármit akarnának, már megtörtént volna, mielőtt te belépsz a képbe. Azért vagy bizonytalan, mert az előző kapcsolataidban megcsaltak. De ez a féltékenység tényleg riasztó, még ha érthető is a helyzetedben. Próbálj meg vmi önbizalomnövelő tréningre, ilyesmire járni, mert különben ezzel üldözöd el szegény srácot.
2013. máj. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a másik két pasi viselkedése miatt a jelenlegi barátodat bünteted. Szerinted megérdemli, hogy ezt tedd vele?


A helyében neked milyen érzés lenne?

2013. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtted akár le is feküdt volna vele, ahhoz se lenne semmi közöd, akkor sem lenne jogos a féltékenységed. Nem ismert még téged, nem voltatok együtt. Próbáld össze szedni magad lelkileg, mert így el fogod üldözni magad mellől.
2013. máj. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezen jót nevettem :))...de könyörgöm, szerinted mit akarhatnék egy 30 éves nőtől?...hahaha, hát mesélhetnék:))

Amúgy meg tényleg beteges amit csinálsz, nem is ismerted még akkor. Ezzel fogod elüldözni!

2013. máj. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!