Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon féltékeny? (Kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon féltékeny? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, akivel nem rég közelebb kerültünk egymáshoz és majdnem jártunk de mégse. Aztán mostanában megint kezdtem úgy érezni, hogy érdeklem. De én tőle nem akarok semmit. viszont egy másik fiú iránt érdeklődöm és flörtölgetünk ez fel is tűnt annak akivel régen majdnem összejöttünk és beszólt neki, hogy ne udvaroljon már nekem. De ma meg tegnap is a "régebbi" fiú nagyon bunkó volt velem meg néha az "új" fiúval is. Tehát az lenne a kérdésem, hogy lehet féltékeny és azért bunkózik?


L/16


2011. júl. 8. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, az előfordulhat, hogy féltékeny

szerintem tisztázd vele a dolgokat, hogy te csak barátként gondolsz rá

2011. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő tudja, hogy én őt nem szeretem és lehet ő se engem de ez lehet zavarja most, hogy mással flörtölök. De megmondom őszintén néha kicsit élvezem a helyzetet, hogy ha tényleg féltékenységből csinálja:)
2011. júl. 8. 20:58
 3/7 mimano ***** válasza:
Féltékeny. Próbáld leállítani, mert lehet elveszi az új srác kedvét.
2011. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon keményen próbálom beszólogatok neki mert az "új" srácot nem akarom elveszíteni, egyre jobban érzem, hogy vele is többet akarok flörtnél. :) ő még sose bunkózott velem, remélem nem is fog. De az a másik sokszor megbántott és most kicsit vissza kapja :)
2011. júl. 8. 21:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen belül az még szeretném megkérdezni, hogy a flörtölés az jele annak ha valaki tetszik? És ha igen ő vajon miért nem lép?
2011. júl. 8. 21:47
 6/7 mimano ***** válasza:

Igen, jele.

Talán fél, nem biztos a dolgában, játszik veled, nem veszi komolyan stb... Sok minden lehet.

2011. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) remélem mind a 2 fiúval megoldódik a helyzet:)
2011. júl. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!