Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy erre féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy erre féltékeny vagyok? Vajon van okom?

Figyelt kérdés

barátommal 4hónapja járunk, szeretem és tudom Ő is szeret, tudom hogy előttem 2 kapcsolata volt mindössze pár hónaposak, én voltam neki az első a szexben :) (ez tuti)


Nézegettem a képeit fbn és láttam hogy egy csaj írt alá még múlt nyáron, a nevén szólítottam a barátomat, becézve, barátom visszaválaszolt neki ugyanígy.

Akkor még nem is ismertük egymást barátommal, de rosszul esett... meg barátom felköszöntötte "hogy Isten éltessen drága XY" a csaj meg írt hogy "köszönöm sok puszi"


Barátomnak ezt szóvá tettem, barátom elmesélte honnan ismeri, és elmesélte hogy sosem volt köztük semmi, csak ismerősök, amugy barátom 21 a csaj 30.

Amióta járunk barátom nem ír neki, meg semmi ilyesmi, bár ez rég volt rosszul esik olvasni... de barátom ma mondta, hogy ha bármi bánt kérdezzek, megtudjuk beszélni, és azt mondta szeretné ha nem kételkednék benne, ha kell az összes üzenetét megmutatja, mert sosem volt köztük semmi, kb 2x beszélt vele fbn, de ennyi.

vajon van okom féltékenynek lenni?


2013. máj. 8. 23:53
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

barátom decemberben írt neki hogy "Isten éltessen drága XY" (de nem írta hogy puszi meg semmi) a csaj meg megköszönte kedvesen. Akkor még nem jártunk barátommal, csak neten ismerkedtünk.


Engem az előző 2 kapcsoltomban megcsaltak, barátomnak is elmondtam ezt, de azt mondta hogy "kérlek ne hasonlíts az exeidhez mert nekem meg ez fáj, nagyon szeretlek, és bármit megteszek, hogy bízz bennem. ha akarod megmutatom a telefonomat, a face fiókomat, amit akarsz, de könyörgöm szerinted mit akarnék egy 30éves nőtől? csak ismerős, és ennyi. ha bármi zavar kérdezd meg, megtudjuk beszélni, nem akarom hogy szomorú légy."

2013. máj. 8. 23:56
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác...
2013. máj. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
már annyira felidegesítettem magam, hogy hányingerem lett... egyfolytában ezen kattogok, hogy mivan ha majd megcsal vele stb.
2013. máj. 9. 00:02
 4/27 intrepid ***** válasza:
4%
Hagyd ott, ez egy könyörgős papucsállat, nem férfi.
2013. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
meg mesélte barátom, hogy a csajt utoljára 3éve látta, amugy olyan a stílusa a nőnek, hogy kedves és mindenkit megölel... félek, hogy barátomat simán lecsapná a kezemről
2013. máj. 9. 00:06
 6/27 anonim ***** válasza:
85%

Elhiszem hogy kikészít, de sajnos ez előfordul, mindenkinek vannak ellenkező nemű barátai szerintem. Én nem látok ebben semmit, két alkalommal "beszéltek", ennyi.

Megértelek, hogy félsz, de próbálj meg bízni!:)

2013. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lesz veled a fickó, ha így viselkedsz.
2013. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
meg ezt mondtam barátomnak is erre belenézett a szemembe és azt mondta hogy "Nagyon szeretlek, és nekem TE vagy a tökéletes Nő, igen amikor beszéltem vele még nem ismertelek, de azóta beléptél az életemben és minden más megszünt körülöttem. Semmiért sem dobnám el a kapcsolatunkat, még akkor sem ha olykor vitázunk."
2013. máj. 9. 00:10
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha jól értem, akkor te a barátod életének azon részére vagy féltékeny, amikor még nem is ismerted?


Ez nem csak hogy gáz, de igen beteges is.

És ha lett volna köztük valami, ahhoz sem lehetne egyetlen egy szavad sem, hiszen még csak nem is ismertétek egymást akkor.

2013. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

igen utolsó, sajnos jól érted.


az előző 2 kapcsolatomban bíztam és csúnyán kihasználtak, megcsaltak, és félek hogy ez megismétlődik :(

2013. máj. 9. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!