Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit neten még nem találkoztunk de egymásba szerettünk és akarjuk egymást. Nem sokára fogunk találkozni! Tegnap kapot egy hírt, hogy a pasija beszélt az anyjával, hogy kérjen nyárra időpontot az eskűvöhöz. Amúgy idén lesz, hogy 12 éve együtt vannak. Pasi külföldön melozik és havonta haza jár egy 1 hetet de van, hogy tovább kint van. Azt írta a csaj nekem, hogy sajnálja de nagyon ki van most amúgy lecseszte az anyját is meg a pasiját, hogy a háta mögött szervezkednek. Pasinak elmondta teloba nem boldog stb.. pasi azt mondta jaza jön akkor megbeszélik hát holnap jön haza pont.


Nem akarok lemondani róla meg ő se igazából.. de tudtam mit vállalok!


2013. ápr. 19. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem... 12 éves kapcsolatba nyúltál bele, ami nem kis veszély mindenkire nézve. az jutott eszembe, hha lánykérés nélkül, a pasi így akar nősülni, akkor vagy nagyon rossz a kapcsolatuk, vagy nagyon jó. függetlenül attól, hogy a csaj neked mit mond. ha nem boldog, akkor miért nem szakít amúgy?
2013. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni hány évesek? 12 év? ebből éltek már együtt? ha telefonon elkezdte mondani, akkor majd itt lesz a srác, akkor megbeszélik, így most várj türelmesen N
2013. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért fontos a kor állandóan? Felnőttek vagyunk! 12 éve együtt élnek. Nem lehetünk 20 évesek. Volt eljegyzés amúgy pár évvel ez előtt!
2013. ápr. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!