Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tévő legyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tévő legyek? Csak lányok! Segitséget kérnék szerintetek. Folyt lent.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem tudunk így segíteni :D
2013. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
folytasd:D
2013. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
volt egy lány (25év)én (21) 8évik jobarátok voltunk összejöttünk én akartam de meg romlott én miattam is meg egyéb okok miatt is vártam nagyin szerettük egymást de most az utolso honapban nagyon nyirt engem megtiporta a szerelmem mert nem voltma elég jo de mikor éb is azt mondtam hogy vége egyhonap után sirt összetört kérdeztem kezdjűk ujra azt mondta igen de ö még idöt kér azt momdta szeret de máshogy segit mellettem van én is mindig beszélgetünk olyanokat mond el amiket akkor sem mikor együtt voltunk mondtam el megyek külfőldre dolgozni nem akarta de közel sem enged mit csináljak szerintetek nem akarja hogy kizárjam de ez sem jo igy csak szenvedek de abban is segit nem értem hog van most szerintetek?:'(:'(
2013. ápr. 7. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de ez akkora szenvedést okoz neked ahogy látom nem lenne jobb külön?
2013. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de igen az lenne meg mondtam neki hogy ha egy honapig zavart elmegyek vége de engedett olyan mintha magához láncolna azt mondta hogy én vagyok a fény neki a sötét.szobàjában de nem enged hogy ragyogjak csak pislákolni most is irtam hogy legyünk együtt meg kérdeztem együtt vagyunk azt mondta hogy nem tudja ö sem de maga mellől sem enged:'(:'(:'(:'(
2013. ápr. 7. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!