Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk/Lányok nagy segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Lányok nagy segítséget kérek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj 3 éve járunk szakítunk Járunk most kb fél éve semmi de ha találkozunk smárolunk és ehez hasonlók. Viszont én a csajt szeretem. De a lány anyuci elkényeztetett pici lánya 1 évet vártam a smárolásra de nem bántam meg mert jó volt :) azt mondta sexelni nem fog mert hülyeség és utálja de mit tegyek ha nagy sexuális vágyat érzek íránta. Sokat álmodom hogy sexelünk vagy hogy orálisan kielégít :S. Egyszer az anykája aki rendes velem ő is megálmondta h lefeküdtünk tiszta vicc.Mit tegyek hogy

kontroláljam ezt az érzést mert közhelyesen(de meg basznám) de a lány nem hiszem h fogja engedni még ha együt lennénk sem.Mikor együt voltunk akkor elmentem hozzá de csak facebookozott egy 13 évese kis gyerekkel. De egyszer bejött hozzám meztelenűl előttem ölözik minta kínozna. Egyébként tud nagyon gonosz is lenni most 16 éves. Segítsetek hogyan küzdjem le ezt az érzést és szakadjak el tőlle teljesen. Előre is Köszike


2012. jan. 11. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen még ne akard megsuhintani. várj vele. ha pedig kanos vagy, keress mást, aki kapható rá.
2012. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Más lenne de nekem ő kéne
2012. jan. 11. 10:58
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
istenem mekkora p*csák vannak manapság... de annyira meg sem lep. Hát kedves kérdező ha neked ez kell egy ilyen........ lány(?)..... akkor egészségedre. Ha van egyk is eszed akkor kerítesz egy racionális világszemlélettel rendelkező hölgyet
2012. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom én is meg még a felét sem írtam le nekem 1 év volt a smárolás egy másik srácnak 5 perc :S
2012. jan. 11. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:
ha egy évet vártál egy csókra...szerintem nem vagy normális. várd meg, míg felnő egy kapcsolatra. meg mi az, hogy egy évet vár a csókolózással, aztán meg előtted meztelenkedik...azt, hogy 13 évesekkel facebookozik, nem kommentálom. a facebook véleményére ne adj.
2012. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
keress más csajt haver :D am ki ez a béna csajszi xD
2012. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ha nézitek a Jersey Shore-t akkor gránát :D amugy meg öszintén és minden megbántás nélkül tulsujos elkényeztetett hisztis nagyon kedvfüggő és ha haragszik vkire akkor a szerettein tölti ki a haragot
2012. jan. 11. 11:16
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor hagyd ott. egyébként:

napi nyelvtanóra: túlsúlyos

2012. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól van már na :P
2012. jan. 11. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!