Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok segítségét kérném. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét kérném. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagálnátok arra, hogyha a volt pasiddal összeakarna a jönni a legjobb barátnőd? Mellesleg 4 hónapja szakítottatok.
2010. nov. 15. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Krumplivá pudingolt kompótos hamburgert ennék.
2010. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

többé már nem lenne a legjobb barátnőm! és sztem mindenki tudja, hogy az ex az tabu!!!

17L

2010. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én lezártam magamban az ügyet,szétmentünk és ez így van jól! Nem vele vagyok azt csinál amit akar,ha a "legjobb barátnőm"össze szeretne vele jönni,hát hajrá én letojom őt is és a volt barátomat is.15/L
2010. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, mivel még nincs abszolút tapasztalatod 15 évesen ezért mondod csak ezt.

Hidd el, miután lesz egy több éves kapcsolatod, ahol igenis nagyon ragaszkodsz érzelmileg, ahol nagyon szerelmes voltál (és nem a te korodban jellemző tini szerelemmel) akkor nem tudnád csak úgy "letojni", ha a legjobb barátnőd összejönne az exeddel. Az én társaságomban erről szó sem lehetne, és ennek örülök, szerintem így van jól.

24/L

2010. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem volt rá példa. nem voltam rosszban a volt barátommal, úgyanúgy beszéltünk, tisztáztuk hogy vége és engem egyáltalán nem zavar ha a barátnőm ráhajt az exemre. ez a bizonyos "mindenkitudja hogy az ex tabu" dolog szerintem egy nagy baromság. most ha kölcsönös a vonzalom mért ne jöhetnének össze? ha igazi a barátság akkor egy pasi nem állhatna közétek. szóval szerintem ez személyfüggő... én meg olyannak nem lennék barátnője aki úgy vélekedik az exéről hogy az egyszer már az övé volt és akkor minden ismerősnek tabu.
2010. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én még nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem leülnék mind a kettővel beszélni külön külön, aztán egyszerre is, és megbeszélném ezt velük civilizáltan. mert hát épp ettől vagyunk többek az állatoknál. tudunk gondolkodni. ha nagyon nem esne jól, megkérném, hogy ne előttem. azt ennyi.

L/18

2010. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez helyzet függő. Ha pl tinik vagytok és kb 2 hétig jártatok, majd a bnőd is járna vele kb 2 hetet, akkor belefér.

De ha ez egy komoly kapcsolat volt, hónapokig, több évig tartott, akkor már elgondolkodtató. A barátnődnek tudnia kell, hogy téged hogyan érintett a szakítás, te szakítottál, vagy veled a fiú. Ha mély fájdalmat okozna neked, hogy újra lásd a volt barátodat, mert te nagyon szeretted, akkor ki van zárva innentől, hogy a bnőd, a volt pasid és 3asban találkozzatok, vagy elmenjetek vhova. Márpedig elég nehéz lenne elkerülni a találkozást. Ebben az esetben a barátságnak egyértelműen lőttek, de az ilyen nem is bnő, aki erre képes lenne.

Ha meg te tetted ki a fiút, és nem kavar fel a vele való találkozás, akkor még azt mondom, hogy elmegy.


L/24

2010. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem barátnő én meg l*sz/rom ennyi
2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez attól függ..


Nem voltak túl komoly kapcsolataim,de az egyik 2 hónapos az tabu a barátnőim számára..ők nagyon jól tudják,hogy miért és tiszteletben is tartják.Ez egészen addig volt így,amíg meg nem ismertem a jelenlegi páromat.Már az sem érdekel,ha összejönne valamelyik azzal a sráccal,mivel egyáltalán nem foglalkozom már vele.A barátom teljes mértékig elfeledtette velem.

2010. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 éves kapcsolatunk után nehéz volt elviselnem hogy nincs tovább. a srác dobott.. most 2 év elteltével összejött a barátnőmmel(már fél éve vannak együtt). örülök hogy ők boldogok,mert én őszintén szólva elég ideges természet vagyok és nem igazán illettünk össze. Azóta én is találtam már valakit akivel most 13.-án lettünk egy évesen és megtaláljuk a közös hangot. nem zavar ha ráhajtanak az exemre. de persze szerintem van akit zavar. ha ismered az illetőt ugyis tudod hogy reagálná le :)
2010. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!