Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez meg miért lehet? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg miért lehet? Fiúk segítségét várnám, de lányok is írhatnak

Figyelt kérdés
én szakítottam az exemmel szakítás után "barátok maradtunk", szakítás után is ált ő keresett engem, aztán megbántottam valamivel, azután mosolyszünet jött, de újra el kezdtünk beszélni és mostanság is ink ő keres engem. hülye indokokkal rámír stb. mindig felemlegeti azt a bizonyos bunkóságomat, de közli utána, hogy amúgy nem is érdekli.nem értem miért ír rám.. nem az a nőcsábász típus, sőt nem is volt barátnője utánam, sportnak és a főiskolának él.ha esetleg szeret még miért nem hozza fel az újrakezdést, ha meg nem szeret, minek keres?
2010. ápr. 18. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nem meri megkérdezni...
2010. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szeret, azért nem hozza fel, mert te már egyszer elutasítottad és rosszul esne neki, ha ez másodszor is bekövetkezne, így nem mer előrukkolni vele, inkább lassú víz partot mos alapon a közeledben van és várja a jószerencsét.

Ha nem szeret, akkor annyi, hogy tényleg szeretné fenntartani a barátságotokat (én személy szerint nem hiszem, hogy erről lenne szó, mert akitől csak barátságot akarunk, arra nem nagyon írogatunk, ha ő sose ír ránk)

2010. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert még szeret. De itt az a kérdés te újra akarod-e kezdeni vele?


üdv

2010. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, de nem merem felhozni, mert mi van ha mégsem szeret? meg sport és suli miatt úgysem lenne ideje a kapcsolatunkra:(
2010. ápr. 18. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:

23.14 vagyok

Szerintem nyugodtan hozd fel! A leírtakból egy rendes és félénk srácnak tűnik, aki nagy valószínűséggel még szeret téged, de magától nem nagyon fog lépni. Én a helyedben óvatosan vetném fel a témát, pl néha elgondolkosz rajta h milyen jók voltatok együtt, milyen kár h vége lett, célozgatva arra h szívesen újrakezdenéd. Közben figyelsz a reakcióira, így ha érzed h bennevan, folytatod, ha úgy érzed, nincs benne, abbahagyod és nem koppansz.

Az időhiánnyal kapcsolatban szerintem barátnőre minden srácnak van ideje, de mikor beszélgettek az újrakezdésről felvetheted, hogy szeretnéd ha ezentúl több ideje lenne rád.

2010. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd fel neki az újrakezdést nyugodtan, nem véletlen keres egyfolytában. Főleg hogy te szakítottál vele. Mondd meg hogy átgondoltad a dolgokat és mi lenne ha adnátok egymásnak egy második esélyt. Ha nem próbálod meg, akkor nem derül ki sosem. Ha meg nemet mond, akkor kérd meg hogy ne keressen, végül is te szakítottál.Sok sikert
2010. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre kérj bocsánatot, hátha az elégtétel hiányzik neki.
2010. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt az egy bunkó megjegyzésedet emlegeti, akkor azt várja, hogy bocsánatot kérj, vagy elismerd, hogy hibáztál, stb. Ha szerinted is bunkó voltál, akkor érdemes bocsánatot kérned tőle.


A leírás alapján érzékenynek látszik, akkor viszont valószínűleg kevés barátja van, de azokhoz nagyon ragaszkodik, és nehezen felejti el, ha valaki belegázol a lelkébe, akár szándékosan, akár akaratlanul.

2010. ápr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Még érez valamit irántad, lehet nem tud elfelejteni, de fél megkérdezni az ujrakezdést, mert fél a koppanástól...

Pontozz fel!!!:D

2010. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!