Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikili kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, csúnyán átvertem, nagyon csúnyán, 2 hónapig egyáltalán nem is találkoztunk. Aztán elkezdett újra átjárni és mikor a jövőnkkel kapcsolatban kérdezem, azt mondja majd megbeszéljük. Csak használ szerintetek? Nem volt még nője és nem is csajozós.

Nagyon megbántam, amit tettem és soha többé nem akarok neki fájdalmat okozni. Vagy szerintetek jobb lenne mindkettőnknek ha inkább befejeznénk? (mindkét család ellenzi ezt a kapcsolatot)


2013. ápr. 2. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
mit csináltál?
2013. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szájrapuszit adtam egy srácnak, aki aljas módon belevitt ebbe, egy buliban azt mondta, hogy megbízhatunk e másikban, teszteljük le. ezután annyira szégyelltem magam, hogy két hónapig pluszban szinte alig találkoztam a barátommal. ő viszonzásképpen rácson keresztül használta meg miegymás egy másik lányt egy hónapon keresztül...igazából talán egyértelmű is lenne a válasz, csak szeretem...
2013. ápr. 2. 10:43
 3/4 Kittyki7 válasza:
Talán attól fél, hogy még egyszer elhagyod, azért nem válaszolt a jövővel kapcsolatban. Attól függetlenül ha ellenzi a két család ellenzi, ha szeretitek egymást, akkor nem akadályozhatnak meg a szerelemben.
2013. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm és remélem igazad lesz.
2013. ápr. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!