Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg párkapcsolatban élek, és jól érzem magam a jelenlegi párommal, de van egy ismerősöm, aki nagyon kedves lett a számomra. Mindig udvarol és azt mondta, hogy belém szeretett, velem álmodik és, hogy mindig csak rám gondol. Mint férfi nem tetszik nekem, de annyira megfogtak a belső értékei, mert nagyon nagy szívű ember, és mindent megtesz azért, hogy lásson engem és a környezetemben legyen. Legszívesebben megölelném és azt mondanám neki, hogy én is szeretlek téged, mint embert és ha nem élnék boldog kapcsolatban, akkor lehetne is kettőnk között valami. Vajon mi lenne neki a legjobb? Ha tényleg megölelném és őszintén elmondanám neki, hogy számomra is fontos, vagy ezzel csak azt érném el, hogy még közelebb engedem magamhoz? Szerintem ha átölelném, meg is csókolna, amit nem bánnék, de hát ott van a párom... Segítsetek! 29 éves nő
2013. márc. 29. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd. ha tényleg boldog vagy a pároddal, akkor nem értem miért akarod, hogy a srác megcsókoljon. tuti megbánnád, és ha szereted a férjed logikus modom nem teszed meg. nem mondj neki semmit, mert ha a párod meg tudja, tuti kiakad, márpedig biztos hogy meg tudja, csak az a kérdés, hogy mikor. semmi sem marad titok, előbb utóbb minden kiderül, ezt tanuld meg.
2013. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem segítettem :)
2013. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legyetek barátok

tudom, ez rövidtávon nem kifizetődő, de ha a pároddal együtt maradsz, lesz egy életre szóló barátod, ha nem, akkor pedig... érted

2013. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem jó párosítás, ha aki tetszik azzal barátkozol, sosem tudhatod meddig birod...és ha egyszer már nem fogod birni, akkor abban a pillanatban meg is csaltad a barátodat...
2013. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen sokat segít ha egy teljesen kívül álló ember ad tanácsot, hisz nincs ismeretség, nincs elfogultság senki javára. Legbelül persze, hogy tudom a választ, hogy nem kéne, de semmi mást nem akarok tőle, csak, hogy érezze, hogy mellette vagyok, mint barát, és számíthat rám.
2013. márc. 29. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:

nézd Te tudod mit szeretnél, viszont a belső érték az sokat számít, ha olyan boldog kapcsolatban élsz, akkor ez be sem következett volna, jól érzed Magadat, de nem azt mondtad szerelemes vagy, ez viszont elég nagy baj

gondold végig, mert ez kevés ha tovább gondolod N

2013. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!