Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Lelkileg egy roncs vagyok, és még ronda is. Volt korábban már öngyilkossági kísérletem is (nem azért mert ronda vagyok, sok másik oka volt neki), és azóta is gyűlölöm az életem.

Viszont találkoztam egy lánnyal, aki nagyon aranyos meg minden, és úgy tűnt hogy tetszem neki. Együtt lógtunk egy csomót, és nagyon megtetszett. De csak nagyon lassan léptem meg a dolgokat, hogy közelebb kerüljünk, mert féltem hogy valami nem sikerül.

Amióta vele vagyok, nem vágyom a halálra, és örülök hogy van akivel beszélgethetek, és jól érezhetem magam.

Most viszont kezdem úgy érezni hogy kiszeretett belőlem. Lehet hogy túl lassú voltam neki? Most mi tévő legyek?


19/F


2013. febr. 15. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből érzed ezt? Lehet, hogy csak visszatér a depressziós hangulatod, és beképzelsz magadnak dolgokat.

De! Ha mégis igazad van, akkor is gondolj arra, hogy ahogy ez a lány megtalált téged, úgy lesz még sok másik lány is, aki jöhet a jövőben, szóval ne add fel!

2013. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ennyi év alatt ő volt az egyetlen. Akikhez én mentem oda, azok mind elhajtottak.


Ha ezeket a dolgokat elmondanám neki, akkor meg már biztos hogy nem így nézne rám.

2013. febr. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!