Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Én 16, ő 20... 300km köztünk.... de nagyon szeretem és állítólag ő is engem... megéri várni? vagy felejtsem el?

mivel 16 évesen nem nagyon engednek el...


2013. jan. 22. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Uh....

Szerintem off az egész :S:S:S.

Bocsi, hogy ezt kell mondanom, de a benzin szinte 50 ft-ot ugrik... / ora és Egy vonat jegy ha egyenesen odavisz hát csak tippelek de kb. mennyi lehet 6-7 ezer??

Tényleg bocs, hogy ezt kell mondanom, de nem is igazán tudod mi az igazi szerelem.

Hidd el ha nem olyan lesz, hogy még nem is láttátok egymást, furcsa lesz visszagondolni erre az érzésre és azt mondani, hogy " heh és még azt hittem mennyire szerelmes vagyok...." :)

2013. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet megéri várni, de a helyzet az, hogy el fog múlni a fene nagy szerelem, főleg, ha nem taliztok. :)
2013. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!