Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
egy hete jöttem össze a barátommal, de előtte is ismertem már és nagyon sokat beszélgettünk meg ilyenek facebookon is meg ilyenek. Most ez alatt az egy hét alatt olyan sok minden változott...szinte sose látom és olyan, mintha nem akarna velem lenni, mert egy suliba járunk és szünetekbe sose keres és mindig én kerestem 1-2 szünetbe és délután is max 1 órára tudok hozzá beugrani koleszba, mert koleszos én meg bejárok a suliba...nem tudom miért van ez, de olyan mintha nem érdekelném...alig beszélünk és kicsit rossz...
2013. jan. 12. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő pont ugyan ezt gondolja rólad:)
2013. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet még picit bizonytalan... első barátod neki te vagy az első barátnője? mennyi idősek vagytok?
2013. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!