Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátomnak nemsokára lesz a huszadik születésnapja,pár hétre rá valentin nap,és azután még a 2 éves évfordulónk is hátra van. Nemtudom,hogy mit vehetnék neki ezekre az alkalmakra.Ezüst nyaklánc,karkötő,kulcstartó,képkeret,szives bögre,szives kis emléktárgyak mind megvoltak már.Jó ötlet lenne pl egy könyv szülinapjára, és valentin napra egy torta amit én sütök?Évfordulóra mit csináljak? Segitsetek kérlek!

2013. jan. 5. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A szulinapjara te kell kitalalnod az ajandekot,te ismered.A valentin nap szerintem nem olyan fontos bar ti tarthatjatok.Az evfordulora olzan dolgot kell adni szerintem ami emlekezteti arra amikor osszejotettek v az elso talalkozasra,amire szivesen emlekszik vissza es szep emlek mindkettotoknek.
2013. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szereti a focit,de a kedvenc csapataval kapcsolatolosan is adtam mar dolgokat..azert gondoltam konyvre mert mondta h regebb is sokat olvasott csak most sztem h egyetemen van nem lesz sok ideje kiolvasni..de koszonom szepen a valaszt:)
2013. jan. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!