Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A barátom arra kért, hogy csináljak neki 3 féle intim képet magamról. Nem rég jöttünk össze és azt mondja hogy ha teljesítem meg beszélek vele az intim dolgaimról akkor ez a "mánia" csillapodni fog. Nem tudhatom biztosra hogy így lesz-e, és mivel én nem ilyen vagyok, aki szívesen küldözget magáról akt képeket... Ugyanakkor nagyon kedvelem és szeretem, de akkor is... Már mondtam neki hogy ez nem az én világom, hogy én nem vagyok ilyen, ráadásul nem is mondható el magamról hogy valami bombázó vagyok és amikor ezeket elmondtam (meg még egyéb érveket felsoroltam neki) rögtön azzal jön hogy megígértem. És tudja jól, hogy nem szeretem átverni az embereket, mintha direkt csinálná ezt... Minthogyha ez az eljárása annak hogy közelebb kerüljünk egymáshoz... Vagy ez a feltétele hogy együtt legyünk...
2012. dec. 25. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondasz rá, ő pedig ezért szakít, vagy ezért elkezd "csapongani", akkor az ő gondja. Ne tegyél semmi olyat, amit nem te szeretnél. Én nem tenném.
2012. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mint egy érzelmi zsarolás.
2012. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen 2., én is pontosan erre gondoltam.
2012. dec. 25. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen súlyos visszaélésekre adna ez neki lehetőséget. A saját jól felfogott érdekedben ne hagyd, hogy ilyet kizsaroljon belőled! 23/F
2012. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!