Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szakított velem a bnőm, mert nem voltam hajlandó tenni a párkapcsolatért.16 évesen jöttünk össze 21ig tartott ki. A kapcsolat alatt szerettem volna saját célokat is elérni, de ő állandóan velem akart lenni, nem hagyott levegőt. Most mégis bánom hogy így alakult az egész. Nem érettem meg a kapcsolathoz, vagy már nemis tudom én, olyan dolgokon gondolkozok amiken még sohasem.
2012. dec. 7. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj tovább és kész, ennyit tehetsz.
2012. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csajozz, Ő is kefélget addig, és ha egymásnak vagytok rendelve, akkor úgy is keresztezi egymást az utatok...

Az idő megoldja.

2012. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló hisz a sorsban...Nincs ilyen.Az biztos hogy ne gondolj vele,de ha még később is úgy érzed hogy kell neked akkor próbáld meg újra
2012. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most hogy szakított, teljesen visszavonzot nem tudok ellene tenni, olyan lett akire szükségem van.
2012. dec. 7. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak hiányzik, ennyi év után nem csoda. Mert a rosszat már nem látod, az emlékeid megszépítik a kapcsolatot, ez szinte mindig így van ha nem történt hatalmas csalódás (megcsalás vagy hasonló). De csak egyszer gondolj bele, hogy mi volt ami miatt szétmentetek és rájössz, az azóta se változott.
2012. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!