Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi tévő legyek? (több lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? (több lent)

Figyelt kérdés

Van 1 fiú és nagyon tetszik és sztem én is neki, vagyis azt sugallta felém meg mások is célozgattak rá. Mindig mélyen egymás szemébe néztünk amikor találkoztunk az utcán és trükkökkel el akarta érni h én menjek át hozzá vagy kezdeményezzem a beszélgetést, de a való életbe még nem beszélgettünk(max face-en próbálkoztunk) csak köszöntünk egymásnak. Akkoriban nagyon félénk voltam és beijedtem h mi van ha mégsem, vagy csúnya vagyok hozzá meg blahblah... és hát ezzel sztem nagyon elszúrtam, mert már van barátnője hónapok óta és úgy néz ki h komoly a dolog :(


a többit sztem tudjátok magatoktól is


17/L


2012. nov. 26. 20:14
 1/3 Bino ***** válasza:

Hát ezt rendesen elszúrtad :/

Próbálj meg finoman érdeklődni szerintem.:)

2012. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha komoly a kapcsolat szerintem ne rondíts bele nekik, ha nem olyan komoly mint ahogy gondolod akkor magától is szabad lesz egy idő után nem kell neked tönkretenni azt.
2012. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj másokkal... :)


pl velem! ;) :D

Írj privit! Szívesen megismerkednék veled! :)


20f

2012. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!