Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőmmel vagyok mindig nagyon jól érezzük egymást és úgy érzem bármit megtennék érte, már amikor csak rám mosolyog nagyon jó érzések fognak el... viszont mikor nem vagyunk együtt nem hiányzik, nem várom, hogy találkozzunk megint, viszont más csajokkal ismerkednék.... nem tudom eldönteni, szeretem én ezt a lányt? Mi lenne a helyes? Szakítsak?

2012. okt. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakit, de szerintem ne egy idegen tanácsát fogadd meg. Hallgass a szivedre.
2012. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakits*
2012. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi képpen ne szakíts. Az nem volna okos dolog tõled, szerintem addig legyél vele, amíg ez lehetséges!
2012. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én magam nem tudom eldönteni, az biztos, hogy szeretem annyira, hogy ne játsszak az érzéseivel/idejével... ő velem akar lenni örökké, egy ideig én is úgy gondoltam, de ha erre gondolok most már mindig azt érzem, hogy ezt nem akarom....
2012. okt. 20. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ezek szerint még nem élted ki magad. Előbb-utóbb tuti meg fogod csalni. Szakíts vele. Ne okozz neki fájdalmat!
2012. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!