Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, dobjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, dobjam, vagy adjak utolsó utáni esélyt?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mások véleményét megfogadni de én most nem tudok dönteni nagyon nehéz!



A lényeg van egy barátnőm(17l) több mint más fél éve jól megvoltunk mindig is hülyéskedtünk meg minden...de volt már olyan 7-8hónaposok voltunk össze vesztünk nagyon és öngyilkos akart lenni aztán nem mertem ott hagyni megígérte több ilyen nem lesz én el is hittem erre csütörtökön össze vesztünk egy nagyon kicsi apróságból én mondtam,hogy elegem van ebből h mindig veszekedik és hogy nyugodjunk le elmentem zsepiért erre láttom megint fut ki gyógyszerekért...nem tudom mi tévő legyek soha nem merrem így kidobni se ha mindig ezt csinálja(másik nagyon szeretem) azt mondta sajnálja és bocsánatot kért mert megszegte az ígéretét de adjak utolsó utáni esélyt!adjak neki meg esélyt és próbáljuk meg normálisan lehet?vagy dobjam ki és úgy lehet könnyebb lenne?SEgitsetek kérlek



2012. okt. 7. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

mond meg a szüleinek,hogy ilyen aberrált a gyerekük.

Ha nyúl a gyógyszerért akkor vágd pofon.

Nézd te így nem vagy boldog.Szakíts.

2012. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a zsarolása miatt vagy még mindig vele kényszerből, akkor szerintem tök fölösleges ezt tovább húzni. Szólj a legjobb barátainak és a szüleinek, hogy te úgy érzed részedről vége, de a csaj öngyilkossággal fenyeget, figyeljenek rá, ha elhagyod. Aztán szépen mondd ki, hogy vége és ennyi.
2012. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
néha boldog vagyok vele...nem kényszerből vagyok vele hanem mert szeretem de ha ezt csinálja én nem tudom mi tévő legyek mert szeretem nem szeretném akkor megoldanám de szeretem nem merrem kimondani h vége mert annyira szeretem és még magamat hibáztatom...:(
2012. okt. 7. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
adj neki szerintem egy utolsó utáni esélyt! bár, nem ismerem a kapcsolatotokat, de látszik, hogy mindketten szeretitek egymást, előfordul, hogy fáradtabbak vagytok és mindenen összevesztek (a lnyoknál ugye ha megjön a mikibá, akkor is hisztisebbek), de ilyen mindenkinél van. szeretitek egymást, a veszekedéseket meg próbáljátok azelőtt elfojtani, hogy kirbbana! :) sok siket!
2012. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom adok neki utolsó utáni esélyt de megmondom neki még valami hasonló esett és akkor végleg vége mert nem mehet így tovább ez így jó lenne nem? :)
2012. okt. 7. 11:49
 6/9 anonim válasza:

Úristen..nagyon rossz helyzeted van.

Van egyáltalán oka így viselkedni(pl.tragédia),vagy csak azért fenyegetőzik hogy megtartson téged?Nem árt utána járni.

2012. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt inkább nem fenyegetés csak ha érzi hogy elveszitethet akkor megakar halni mert azt mondja nélkülem nincs értelme élnie...pedig lenne sokan szeretik mert jó fej kedves minden vicces!
2012. okt. 7. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, adj neki egy esélyt! Nekem úgy tűnik, hogy szereted. Apróságok miatt nem kéne szakítani. Velem is megesik, hogy hisztis vagyok, Barátom olyankor azt eltűri, mert tudja, hogy nem tart sokáig. Nem csinálunk ilyenekből veszekedést. Mondd meg neki, hogy az öngyilkossággal nem játék fenyegetőzni. És szólj a szüleinek, hogy ilyeneket csinál/mond, lehet, hogy van valami betegsége. Sok szerencsét és boldogságot a jövődben!
2012. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Veszekedések minden kapcsolatban vannak, de az első hibát te követed el azzal ha azt mondod hogy emiatt szakítassz vele, mivel pont emiatt akar öngyilkos lenni. szerintem próbáljátok meg tolerálni egymást, egy házasság is erről szól.
2012. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!