Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet arra, hogy ne én legyek az utolsó?

Figyelt kérdés
Mert hiszen azt mondja hogy szeret, de mégis úgyérzem, hogy minden fontosabb számára mint az hogy én mit érzek!
2009. máj. 18. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is milyen idősek vagytok?Mert az sokat számít.Ha még suliba jártok,netán érettségiztek,akkor lehet ,hogy a stressz miatt,kicsit feszültebb és aggodalmaskodik,nem tud feloldódni úgy,azért érezheted,hogy nem számítasz neki eléggé.Fontos,hogy megbeszéld vele ezt,mond el neki!Ha nem változik,nem ismeri be,akkor miért vagy vele?A párkapcsolat lényege,hogy egymásnak a mindenei legyünk.

2009. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg kérjed meg az általad használt szavakkal: "Figyelj picim, úgy érzem, hogy nem vagyok fontos számodra, hiszen minden mással előbb törődsz, mint velem. Lehet hogy én reagálom túl, de ekkor és ekkor és ekkor és ekkor ez és ez és ez történt, és ezekből úgy érzem, hogy már nem vagyok neked olyan fontos. TE mit gondolsz erről?" Aztán megmondja, hogy mit gondol. Ha elküld a sunyiba, akkor (bár nem szép hogy ezt mondom)zsarold meg, vagy határozottan küld el, hogy most talán menjen el, majd átgondolod, és ha végiggondolta, hívjon fel. De ezt erélyesen kell csinálni, különben nem marad sok kredited a bankban. Ha bocsánatot kér, akkor meg probléma megoldva. A lényeg, hogy ha neki áll följebb, azonnal küldjed el, hogy te komolyan akartál vele beszélni, és erre nincs most szükséged.


Remélem elég koherens amit írtam, és nem túl durva. Persze azért lepontoznak majd...


Én ezt tenném

2009. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!