Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tremoros kérdése:

Hogyan tudnám rávenni a barátnőmet, hogy hízzon 2-3 kg-ot?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem és ő is engem csak szegényke annyira sovány hogy már rossz ránézni és segíteni szeretnék rajta
2011. jan. 27. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
nekem olyan pasi kell aki segít fogyni :D
2011. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sokat veszekszel vele, majd a csokiba menekül vigaszért, és elhízik. De ez nem a legideálisabb megoldás. Inkább örülj neki, hogy vékony, majd később úgyis megereszkedik a hasa.
2011. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én asszonykám mellre , meg fenékre hízik, amit szeretek is rajta!:)

Jókat főztem neki, mert szeretek főzni férfi létemre.

2011. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finomat! Vagy még jobb, ha együtt főzőcskéztek, és együtt esztek!
2011. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Ha keveset eszik, azért sovány, akkor nyugodtan mondd el neki, hogy szeretnéd, ha kicsit hízna, esetleg tudd meg mik a kedvenc ételei és készítsd el neki, vagy rendeld neki őket rendszeresen.

Ha ilyen az alkata, akkor a legjobb, ha elfogadod ilyennek.

A sportolás tudna még segíteni rajta, hogy némi izmot felszedjen, de ha alkatilag vékony, akkor max fehérjepótlókkal tudna izmot felszedni... amiket bár sokan ajánlanak én nem szívesen próbálnék ki. De ez már egyénfüggő dolog.

2011. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg ösztönözni valahogy, például főzz néha te is( gondolom együtt laktok és általában a nő főz, persze lehet, hogy tévedek...) Ha te főzöl, az legyen általában laktató és finom, amit a barátnőd szeret. Tudom ajánlani a különféle tésztákat, mert nagyon sok féle feltéttel lehet csinálni.( bolognai, milánói, sajtos-sonkás, zöldségragus, stb.) Ha esetleg lelkiismeret furdalása lenne kaja előtt vagy után, mondd meg neki, hogy egyen nyugodtan, téged egyáltalán nem zavarna, ha egy picit hízna, sőt. Ezek után még néhány közös edzést is betervezhettek, vagyis menjetek el együtt konditerembe, vagy csak eddzetek otthon. Nem tudom mennyire legyek most prűd, de felvetheted neki, hogy a teltkarcsú nőknek általában a mellei sokkal nagyobbak, bár simán lehet, hogy neki nincs ilyen problémája :) Valamint az otthoni edzés könnyen torkollhat előjátékba is... :D Remélem segítettem! 28/L
2011. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főzzél neki pacalt , és egyétek szalonnás kenyérrel.Én szoktam hozzá keverni az asszonynak somlóit is.
2011. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a segítséged :)
2011. jan. 27. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!