Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni barátnőmet, hogy jobban kimutassa, hogy szeret? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy szeret.Mások is mondták és ő is.Már jóideje együtt vagyunk, de csak nagyon ritkán kezdeményez ő csókban vagy simogatásban vagy másban.Azt mondta ez az én dolgom.Én mondtam neki, hogy nem az én dolgom, az övé is és 2x is mondtam, hogy jó lenne, ha kezdeményezne.A természete alapból ilyesfajta, de korábban sokkal többet, jobban kifejezte az érzelmeit.Mintha a suli szüneteiben és utána tudná csak kifejezni...ez butaság tudom csak ezekben az időszakokban jobb a helyzet.
2010. febr. 16. 08:49
 1/5 anonim válasza:
Hagytam már emiatt ott valakit!
2010. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint hogy értve mert nem tudom hogy lány vagy fiú vagy.
2010. febr. 16. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is volt hasonló problémám... én úgy oldottam meg, hogy leültem a párommal egy komoly beszélgetésre, és elmondtam neki, hogy nálam a szeretet alapvető velejárója, hogy szeretek a másiknak kedveskedni, érdekel a világa, szeretem megérinteni, cirógatni, néha akár mindenféle szexuális töltet nélkül is. Viszont a részéről is szükségem van ezekre a gesztusokra, mert különben kétségek merülnek fel magammal kapcsolatban, hogy nem vagyok elég vonzó, hogy nem szeret eléggé, blabla. A lényeg, hogy úgy állítsd be a dolgot, hogy érezze, hogy szereted, és azt is, hogy tudod, hogy ő szeret, csak szeretnéd megtanítani arra, hogy legyőzze a gátakat magában, és őszintén ki tudja fejezni az érzéseit szavakban, érintésben, stb. Azt is fontos hangsúlyozni, hogy neked kevés így az intimitás, nem vagy tökéletesen boldog. Ha szeret, változtat. Még az is lehet, hogy olyan dolgokat tudsz meg róla a beszélgetés során, ami megmagyarázza a viselkedését (pl kihasználták korábban, stb.), de az őszinte beszélgetéssel bizonyítod, hogy ő és a kapcsolatotok nagyon fontos számodra, így ha szeret (márpedig így van :)), ő is érdemesnek tart majd változtatni pár dolgon.

sok szerencsét! :)

2010. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ez végülis lehetne.Köszi a tanácsot.
2010. febr. 16. 10:23
 5/5 anonim válasza:

Fiú voltam..

azaz még most is az vagyok, úgy értem az első válaszadó, egyszóval hasonló cipőben jártam.

2010. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!