Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek ezzel kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A problemam az lenne, hogy a baratnommel egyutt vagyunk mar 1 eve es kezdetekben magaztam a szuleit aztan nem is tudom miert el kezdtem oket tegezni es igy a 7 honaptol mar at se hivott a bnom es vhogy eszre vettem h ez miatt van a problema tehat aszulei ezert nem akarjak h ott legyek csak tavolrol intenek stb mit tegyek h ujra vissza alljon minden a regi kerekvagasba??? Baratnom errol nem beszelt vlem en tudtam megvhonann.

2013. jan. 2. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
mi?
2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állj eléjük, mond el mit gondolsz, és kérj bocsánatot a tegezésért. Ha jól értem ezért rágtak be.
2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy én állítólag nem tisztelem őket pedig ez nagyon nem igy van. Valamiért elkezdem őket tegezni és ez zavarja őket! Igy bele gondolva érthető nem tudom mi tévő legyen mert nagyon birom a szüleit és ezt látva, barátnőmet nagyon bántja de erről még soha nem beszéltünk szerintem nem is tudja, h tudom.


Mit csináljak?

2013. jan. 2. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik, h akkor vki vmit félreértett.. és elnézésüket kéred, nem akartál te rosszat, de ez a helyzet kényelmetlen igy mindenkinek, ennyi:D
2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom mit mondjak, h mi volt az oka, h tegeztem őket?! :s
2013. jan. 2. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
azt te tod:D
2013. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy úgy érezted hogy már lehet. De valószínű tévedtél, és ezt nagyon sajnálod :)
2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát valami olyasmi lesz de mondjuk nem kaptam rá engedélyt. Szóval az azért necces hát majd valamit kitalálok köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 2. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!