Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elveszíteni, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni, mi tévő legyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok,párom pedig 32,és 2 éve vagyunk együtt,és már együtt is lakunk.Kapcsolatunkban eddig rengeteget veszekedtünk,amiért többek közt inkább én voltam a felelős,mert pl:.nem viselkedtem normálisan egy kapcsolatban,úgy,ahogy egy felnőtt nőnek kell,stb. ..de ezt had ne írjam és soroljam fel,az hosszú lenne!De én azt mondom,hogy mindenkiben van hiba,köztük a páromban is,-hisz senki nem tökéletes!!Tegnap is pl:hazajött a munkából,mert a nagy szünet után elsőnek ment dolgozni,(amit én nem akartam,mert én már úgy szoktam meg,hogy ő itthon van,és együtt ébredünk fel,együtt töltjük az egész napot,elég rossz is volt egyedül itthon lennem,már alig vártam az estét,hogy hazajöjjön,és amikor hallottam,hogy jött,mert nyílt a kisajtó,akkor úgy megörültem.),-de amikor bejött,és megnézte a facebookom-at,hogy mit írt nekem az egyik jó ismerősöm Erika,akivel már régóta írkálok,egy akkora veszekedést csinált belőle ő maga,hogy még a kaját is kidobta,amit vett,pedig én erre a hülye reakciójára különösen allergiás vagyok!!

(Így azt sem mondtam neki,hogy egész nap rá gondoltam,meg hiányzott,stb. ..)

És tegnap idegemben közöltem vele,hogy akkor most tudod,hogy mi lesz ezek után?Költözöm haza vissza anyámhoz. ..De!,Az igazat megvallva ha az ember belegondol,hogy miért is nem költözik el,mert nem költöztem még el,most is itthon vagyok,akkor én azt mondom,hogy azért,mert (ez lehet hülyén fog hangzani),sajnálom őt,hogy hogy fogja magát utána érezni,szörnyen sajnálnám tényleg!,meg kapom ezt a szociális segélyt,és az bizony az ő bankszámlájára megy,meg nem hagynám őt rajzolgatni,(mivel ezzel el is venném még attól is a kedvét),mert neki ez a hobbija,és tényleg meg kell hagyni,hogy ő ebben nagyon ügyes is!!,és végül tényleg eléggé szeretem őt!!!Még jobban is,ahogy kellene!

És be kell vallanom,hogy szenvedek is!,-eléggé!

Mert ugye a sok baj mellett még az érzéseimmel is meg kell küzdenem!

De még mindig,a legnagyobb gond az,hogy ő menni akar ki Angliába dolgozni egy évre,(mert a haverja is kint dolgozik,aki sajnos eléggé kábítószerezik,na meg féltem is az ilyen sötét alaktól),de engem nem akar vinni :( ,és ezt a döntését soha nem fogom elfogadni,mert egy az igazságtalan is!Hány emberről hallok olyat,mint pl:.édesanyámnak a közmunkán volt egy munkatársa,Erika,és annak a lánya + az udvarlója is kimentek mindketten Angliába dolgozni,de ott nem volt kérdés,hogy viszi-e egyik a másikját!Amúgy ők már lassan egy éve ,hogy kint vannak,nagyon jól megszedték magukat anyagilag,és hamarosan jönnek is haza!:)(És azok szerintem még tuti össze sincsenek költözve sem.)És hány ilyen van!..Érdekes,miért pont nálunk van ez így,hogy nem akar vinni,ráadásul én már az élettársa vagyok??!Miért jönnek a nehézségek rám csőstől?Komolyan mondom,mintha meg lennék átkozva,vagy én nem is tudom. ..És úgy érzem,(amit joggal és okkal érzek),hogy egyik nehéz helyzetből a másikba folyok,mintha nem lenne ebből az egészből kiút. .. :/

Elgondolkodtam már azon,hogy vajon miért lehetnek ezek a megpróbáltatások ...az élet így szívatna?Hát köszönöm,de ebből többet nem kérek,ahogy olvassátok ti válaszolók,szerintem ti is tudjátok,hogy van elég,még sok is.://De aztán ne csodálkozzon,+ senki sem,hogy a sok idegtől 40 vagy 50 évesen valami szívrohamban meghalok,mert sajnos a stressze,gondokkal teli emberek 80%-a így szokott járni.

Megpróbálom most gyors felsorolni,hogy azért lássatok bele kedves válaszolók a dologba,hogy mi az,ami mellette szólna annak,hogy kivigyen engem is!,,:nos!:1.Eleve több pénzt keresnénk ketten,mint ő egymaga!!Mert ugye azért az sem mind1,hogy 400 ezret,vagy 800 ezret keres!!

2.Engem is simán kivihetne tényleg magával,mert mivel nem tanulok már,és nem is dolgozom,sajnos!,és az édes kevés 22.800 ft szociális segélyt kapom,magyarul engem semmi nem köt semmihez,hogy ne vigyen ki!

Ellene meg majd ti kedves válaszolók megírhatjátok,hogy szerintetek mi szól,-bár olyan aligha akadna,szerintem sokkal több szól mellette!!

Összefoglalva!Itthon hagyna engem szenvedni sz*ros 30.000 forinttal,mert ha még kiközvetítenek közmunkára,még az sem biztos,hogy 8 órába tesznek ki,ami még az is csak 44.000 ft.:/

Na meg azt még ki ne hagyjam már,hogy a múltkor a minap átment zsoltihoz a szomszédba vagy 2 óra hosszára,és mikor hazajött,mondta,hogy nézte a Zsolti gépén,hogy mennyibe kerül egy jegy Budapestről-Londonba,és azt mondta,hogy 30-40 ezer forint közt van. ..Hát ezt is nem tudom,hogy miért mondhatta. ..

A párom természetesen azzal az "ürüggyel" jön,hogy ő azért nem akar itt hagyni pl:.ebben a házban,ahol jelenleg most lakunk,hogy én semmire nem tudok rendesen ügyelni,tehát mintha egy gyereknek nézne,olyan,mintha semmibe venne,-ezzel!:Na meg mondta már nekem azt is,hogy azért is nem visz jobban,mert lehet,hogy egy k*rva lennék kint. ..,(Elnézést a csúnya beszédért). :D Hát könyörgöm!Szerintem ez is eleve hülyeség,meg kifogás,mert hányan dolgoznak kint,hány nő. ..Tehát sajnos semmi esély,hogy engem kivigyen magával,(Én meg nem tehetek róla,hogy nem visz,pedig ha vinne,lehet mennék vele!)Anyuhoz szoktam még lejárni,és mivel szoktunk beszélgetni,ő is tud erről azt egészről,ami most van sok bajom,amik mostanában zúdultak rám,mert elmondok neki is dolgokat,és tud erről az Angliáról is,és ő egyenesen azt mondta,(amit még ma sem tudtam kiheverni azóta sem,sokszor megfordul még most is a fejemben),hogy mert ez csak egy ürügy,hogy én semmire nem tudok otthon ügyelni,és nem is akar vinni sem magával ezek szerint,meg arra nagyon vigyázzak,mert lehet meg akar tőlem szabadulni,mivel azt mondta a párom,hogy ha ő csak kimegy,mert sikerül kint a munka,akkor ő lezárja ezt a házat úgy ahogy van,és én magyarul megyek,amerre látok!,-magyarán kivág a házból. ..És ha hazajön egy év után,akkor nyilván meg sem keres,és így én is beláthatom egy év leforgása alatt,hogy mi már nem leszünk együtt. ..Tehát ettől nagyon tartok,amit anyu mondott/'feltételezett'!!Meg azt hajtogatja nekem anyu,hogy biztos nem tud majd kimenni,-bár ezt a páromnak még nem mondtam!Mert anyu eddig akármit mondott valamivel kapcsolatban,mindig igaza is lett!.Viszont ezt elmeséltem a páromnak itthon,amikor hazajöttem anyutól,ő egyenesen azt mondta,hogy "anyád egyszerűen hülye"..,-és hogy ez akkor ezek szerint nem igaz,-bár amikor említettem neki,akkor ő kerülte a válaszadást,és csak nevetett!Majd mondta azt is,hogy ha ő annyira meg akarna tőlem szabadulni,akkor nem is adná nekem ide a számítógépét,hogy tartsuk a kapcsolatot,míg ő kint dolgozik,gondolkozzak már. ..és gondolkodtam!Én hol tudnék már netezni,amikor anyámékhoz ha visszaköltöznék,-bár oda egyáltalán soha nem is akarnék visszamenni,de ha vissza is mennék,anyám meg olyan szemét,mert ennyiből az is,hogy ő kerek-perec rávágta,hogy oda biztos nem lesz beköttetve a net,mert ő nem engedi,-pedig a párom még azt is felajánlotta,hogy ő maga hívja oda a köttetőket,és kötteti be,na meg anyámnak egy lyukas 20 fillért sem kellene bele pótolnia,mivel tudnék bele fizetni a szociális segélyemből amit kapok!!Úgyhogy tényleg,anyám ennyiből meg sem szólalhatna!Nagyanyámékhoz sem nagyon szeretnék menni,-bár ha végképp nem lenne más választás,akkor inkább oda mennék lakni mint anyámhoz vissza,-bár mamáéknál már eleve be van köttetve a net.:)Testvéreimhez nem mehetek lakni,mert egy az:utáljuk egymást,és régen nem tartjuk a kapcsolatot,soha nem is tartottuk.

Úgyhogy teljesen ki vagyok szolgáltatva anyagi és lakhatási téren is,úgy érzem.,mivel semmim nincs,meg hova mennék lakni??!

Erikának is megírtam már az össze véleményemet facebook-on,és ő mellettem is áll,próbál adni okos lépéseket!!

De nem könnyű!!

Nem tudom mi lesz ebből az egészből,ebből a sok bajból mi fog kikerekedni!..Néha azt mondom,hogy ennél már csak jobb jöhet,-próbálom magam tartani 'valahogy',-(bár nem nagyon sikerül,mert sokszor kapok sírógörcsöt.)Elveszíteni meg soha nem akarom a páromat,mert nekem ő az életem!!!

Remélem értettétek kedves válaszolók,ha lehet/tudtok,akkor valamit tanácsoljatok,hogy mit tegyek,mert tényleg tehetetlen vagyok!!:((

Megértéseteket,és válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv:.Erika.

*.*


2013. jan. 11. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ne haragudj kérdező, de nem választ fogok írni.


hátaztak**** ezt ki fogja elolvasni teljes egészében?

2013. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát nem haragszom,de nem értem,h miért nem írsz választ,amikor ennek az oldalnak pont ez a lényege.

És légyszíves ne csillagokkal írj,mert nem érteni,na meg volt már itt is olyan,aki ilyen sokat írt,mint én!

Ezért elnézést,de tényleg hosszú a történetem!!

2013. jan. 11. 10:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondjam de ő téged kihasznál, és elfog hagyni! előbb vagy utóbb de már msot készítsd alelked hogy ennek hamarosan vége. Menj a segélyből csinálj valami tanfolyamot, menj mamához és kezdj új életet, őt meg felejtsd el az összes hülyeségével együtt.
2013. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ASOT ***** válasza:
igen 2-esnek igaza van!
2013. jan. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Bocsi,hogy beléd kötök kedves2. válaszoló,de engem vajon miért használna ki?Ezt nem hagyhatom szó nélkül!Na meg az vajon miért lenne hülyeség,hogy ő ki akar menni dolgozni,és iparkodni akar??!Bár mondjuk az valóban hülyeség,hogy engem a sz*rban akar hagyni,ez igaz,de csak ez az egy!.

Az meg hogy szeret-e,arra meg azt a mondást tartom,h ha szeret,akkor megkeres!

2013. jan. 11. 10:20
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem akarsz mindent leírni mert sok lesz????

1. Az egész szöveg (igen voltam olyan hüle és elolvastam az egészet) ismétlésekből áll. Gyakorlatilag ez belefért volna 10 mondatba.

2. Most jön ki a korkülönbség. Te ég túl gyerekes vagy neki, ami azt illeti még hozzám is túl gyerekes lennél ilyen felfogással (én 26 vagyok).

3. Ha ő ki akar menni és téged nem akar magával vinni az csak annyit jelent, hogy megunta a gyerekes viselkedést, csak épp ahhoz töketlen, hogy kimondja a szakítást. Úgy gondolja így egyszerűbb lesz a dolog. Másrészt én is egyedül mentem ki mert így könnyebb volt melót találni, aztán lett volna lehetőség, hogy utánam jöjjön az akkori barátnőm, de ezt nem említettem meg neki, mivel tudtam, hogy erre ő még nem érett meg. (ez is lehet egy ok)

4. És hogy hova költözz? Tényleg a net a legfontosabb, nem is az hogy tető van a fejed felett?? (Te még ennyi idősen is gyerek vagy.) És arra nem gondotál még hogy dolgozni kéne és saját lakásba költözni? Melóval többet keresel mint a segéllyel...

2013. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, mert hosszú lenne:) Na de a facebookig elolvastam. Az a viselkedése sok. Vannak viták, de milyen jogon viselkedhet így?
2013. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, de most olyant írok, ami nem fog tetszeni neked. Ilyen lányokra szokták mondani a fiúk, hogy hibbant tyúk. Mi az, hogy jobban tettszett, ha a párod nem dolgozik? és sorolhatnák egy csomó mást is a leveledből. Nagy erőfeszítésembe került elolvasni,nem a kérdés hossza miatt, hanem a benne foglaltak miatt. Sokszor gondoltam arra, hogy na, ne már!

Ezért nem is tudok tanácsolni semmit, mert amikről írtál, egy egy téma megválaszolása is hosszadalmas lenne.

Külön külön egy rövid kis kérdésben fogalmaznád meg őket, akkor könnyebben kapnál válaszokat, de arra számíts, hogy sok Troll lecsapna rájuk.

2013. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hosszú lenne. ..hmm. ..mind1,de én úgy veszem le,h a sok negatív ember még arra sem képes a CSAK NEGATÍV válaszok mellett,hogy végigolvassa a történetet!Chh

És szerintem ti pontosan tudjátok,h vajon miért emelhettem ki azt a szót...Gondolkozzatok válaszolók,h ti miért csak a sz*rt látjátok mindenben,mert nem biztos,hogy minden csak egy rossz zsinóron megy,ahogy ti azt látjátok..

A párom viselkedéséről meg csak annyit,h igaz nem szép tőle,de ezt mindenki maga tudja,h mégis hogy áll az ügyhöz. ..mert ami megtörtént,azon hogy változtatsz?

2013. jan. 11. 10:39
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves E Boglárka!Látom velem ellentétben elég jó kedved van,hogy az ilyen sok és nagy bajból,meg nehéz helyzetből te poént csinálsz/csinálnál,és látom,h te még soha nem is lehettél ilyen nehéz helyzetben,mert eleve fel sem tudod fogni a történetet sem!!Elég szomorú,hogy te pl:ha troll lennél lecsapnál rá..Szörnyű,h vannak ilyen emberek...

Mert pl:ha neked is lenne olyan kis saját nyomorúságod,mint nekem,te örülnél,ha mások csak pusztán kinevetnének?

Gondolokozz el,mielőtt bármilyen hülyeséget megfogalmazol!!!

2013. jan. 11. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!