Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most fogom elveszíteni a...

Most fogom elveszíteni a közelgő napokba :$ Mit csináljak hogy jó legyek az elsőnél? Irjátok le légyszi, kinek hogy volt a jó.

Figyelt kérdés

Tudom hogy már sok ilyen kérdés van és unjátok,meg hogy nézzek utána,de jobban szeretem ha nekem válaszolnak!

Hány perc petting javasolt? ( tudom míg jó nedvesedek,de nálam az elég hamar bekövetkezik :D - de kicsit húzhatom ? hogy jobban kívánjuk egymást?

légyszi irjátok le hogy kinek hogy volt a legjobb!


2010. okt. 11. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? most komolyan. legalább a nemed leírhatnád. de a kor sem mindegy.
2010. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minél több a petting, annál jobb. Az elsőnél meg ne arra törekedj, hogy egy szexistennő legyél, hanem próbálj meg lazítani és élvezni. Minél jobban görcsölsz rajta, annál rosszabb:P

És VÉDEKEZZETEK!!!!!!

2010. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsi tényleg el is felejtettem :)

16L

2010. okt. 11. 18:57
 4/12 anonim ***** válasza:

tudom míg jó nedvesedek,de nálam az elég hamar bekövetkezik :D hát ha ebből nem jöttél rá h csaj/pasi akk ... XD


amúgy tényleg fölös görcsölni rajta :P majd bele jössz különben sem kell elkényeztetni a hapid XD

2010. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

amúgy ebből tényleg rá lehetett volna jönni :) mind1 :D

de szeretném kényeztetni mert imádom:)

2010. okt. 11. 19:18
 6/12 anonim válasza:
Nem valószínű,hogy első alkalommal azzal kellene foglalkoznod, hogy a barátodnak nagyon jó legyen. Majd amikor már tul vagy az elsőn, elkezdhetsz gondolkodni azon, hogy milyen dolgokat lehetne még belevinni, amitől még jobb lesz.
2010. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne vállald túl magad. Elsőre legyen elég, hogy ennyire közel engeded magadhoz. Itt bizony a fiúnak kell ügyesnek lennie. De Te meg mondjad neki, hogy mit szeretnél. Ilyen nincs ,hogy hány perc petting javasolt. Ahogy sikerül. Arra legyél felkészülve, hogy amikor először próbálkoztok, érezni fogsz egy furcsa, feszítő érzést. Ettől ne ijedj meg, ez azért van, mert még szűk vagy. Ha úgy érzed, hogy fáj, akkor hagyjátok abba. Egy kis pihi, még egy kis kényeztetés, és meg lehet próbálni újra. Az első pár percben valószínűleg fogod érezni azt a furcsa feszítő érzést, de az szépen lassan elmúlik, és átveszi a helyét a gyönyör.
2010. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hány perc petting?te az órát nézed közben?

egyszerűen csak zárjátok ki a külvilágot és csináljátok azt ami mindkettőtöknek jól esik.

2010. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 13. 19:06
 10/12 anonim válasza:
na , megtörtént? :P
2010. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!