Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom elveszíteni, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni, mi tévő legyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok,párom pedig 32,és 2 éve vagyunk együtt,és már együtt is lakunk.Kapcsolatunkban eddig rengeteget veszekedtünk,amiért többek közt inkább én voltam a felelős,mert pl:.nem viselkedtem normálisan egy kapcsolatban,úgy,ahogy egy felnőtt nőnek kell,stb. ..de ezt had ne írjam és soroljam fel,az hosszú lenne!De én azt mondom,hogy mindenkiben van hiba,köztük a páromban is,-hisz senki nem tökéletes!!Tegnap is pl:hazajött a munkából,mert a nagy szünet után elsőnek ment dolgozni,(amit én nem akartam,mert én már úgy szoktam meg,hogy ő itthon van,és együtt ébredünk fel,együtt töltjük az egész napot,elég rossz is volt egyedül itthon lennem,már alig vártam az estét,hogy hazajöjjön,és amikor hallottam,hogy jött,mert nyílt a kisajtó,akkor úgy megörültem.),-de amikor bejött,és megnézte a facebookom-at,hogy mit írt nekem az egyik jó ismerősöm Erika,akivel már régóta írkálok,egy akkora veszekedést csinált belőle ő maga,hogy még a kaját is kidobta,amit vett,pedig én erre a hülye reakciójára különösen allergiás vagyok!!

(Így azt sem mondtam neki,hogy egész nap rá gondoltam,meg hiányzott,stb. ..)

És tegnap idegemben közöltem vele,hogy akkor most tudod,hogy mi lesz ezek után?Költözöm haza vissza anyámhoz. ..De!,Az igazat megvallva ha az ember belegondol,hogy miért is nem költözik el,mert nem költöztem még el,most is itthon vagyok,akkor én azt mondom,hogy azért,mert (ez lehet hülyén fog hangzani),sajnálom őt,hogy hogy fogja magát utána érezni,szörnyen sajnálnám tényleg!,meg kapom ezt a szociális segélyt,és az bizony az ő bankszámlájára megy,meg nem hagynám őt rajzolgatni,(mivel ezzel el is venném még attól is a kedvét),mert neki ez a hobbija,és tényleg meg kell hagyni,hogy ő ebben nagyon ügyes is!!,és végül tényleg eléggé szeretem őt!!!Még jobban is,ahogy kellene!

És be kell vallanom,hogy szenvedek is!,-eléggé!

Mert ugye a sok baj mellett még az érzéseimmel is meg kell küzdenem!

De még mindig,a legnagyobb gond az,hogy ő menni akar ki Angliába dolgozni egy évre,(mert a haverja is kint dolgozik,aki sajnos eléggé kábítószerezik,na meg féltem is az ilyen sötét alaktól),de engem nem akar vinni :( ,és ezt a döntését soha nem fogom elfogadni,mert egy az igazságtalan is!Hány emberről hallok olyat,mint pl:.édesanyámnak a közmunkán volt egy munkatársa,Erika,és annak a lánya + az udvarlója is kimentek mindketten Angliába dolgozni,de ott nem volt kérdés,hogy viszi-e egyik a másikját!Amúgy ők már lassan egy éve ,hogy kint vannak,nagyon jól megszedték magukat anyagilag,és hamarosan jönnek is haza!:)(És azok szerintem még tuti össze sincsenek költözve sem.)És hány ilyen van!..Érdekes,miért pont nálunk van ez így,hogy nem akar vinni,ráadásul én már az élettársa vagyok??!Miért jönnek a nehézségek rám csőstől?Komolyan mondom,mintha meg lennék átkozva,vagy én nem is tudom. ..És úgy érzem,(amit joggal és okkal érzek),hogy egyik nehéz helyzetből a másikba folyok,mintha nem lenne ebből az egészből kiút. .. :/

Elgondolkodtam már azon,hogy vajon miért lehetnek ezek a megpróbáltatások ...az élet így szívatna?Hát köszönöm,de ebből többet nem kérek,ahogy olvassátok ti válaszolók,szerintem ti is tudjátok,hogy van elég,még sok is.://De aztán ne csodálkozzon,+ senki sem,hogy a sok idegtől 40 vagy 50 évesen valami szívrohamban meghalok,mert sajnos a stressze,gondokkal teli emberek 80%-a így szokott járni.

Megpróbálom most gyors felsorolni,hogy azért lássatok bele kedves válaszolók a dologba,hogy mi az,ami mellette szólna annak,hogy kivigyen engem is!,,:nos!:1.Eleve több pénzt keresnénk ketten,mint ő egymaga!!Mert ugye azért az sem mind1,hogy 400 ezret,vagy 800 ezret keres!!

2.Engem is simán kivihetne tényleg magával,mert mivel nem tanulok már,és nem is dolgozom,sajnos!,és az édes kevés 22.800 ft szociális segélyt kapom,magyarul engem semmi nem köt semmihez,hogy ne vigyen ki!

Ellene meg majd ti kedves válaszolók megírhatjátok,hogy szerintetek mi szól,-bár olyan aligha akadna,szerintem sokkal több szól mellette!!

Összefoglalva!Itthon hagyna engem szenvedni sz*ros 30.000 forinttal,mert ha még kiközvetítenek közmunkára,még az sem biztos,hogy 8 órába tesznek ki,ami még az is csak 44.000 ft.:/

Na meg azt még ki ne hagyjam már,hogy a múltkor a minap átment zsoltihoz a szomszédba vagy 2 óra hosszára,és mikor hazajött,mondta,hogy nézte a Zsolti gépén,hogy mennyibe kerül egy jegy Budapestről-Londonba,és azt mondta,hogy 30-40 ezer forint közt van. ..Hát ezt is nem tudom,hogy miért mondhatta. ..

A párom természetesen azzal az "ürüggyel" jön,hogy ő azért nem akar itt hagyni pl:.ebben a házban,ahol jelenleg most lakunk,hogy én semmire nem tudok rendesen ügyelni,tehát mintha egy gyereknek nézne,olyan,mintha semmibe venne,-ezzel!:Na meg mondta már nekem azt is,hogy azért is nem visz jobban,mert lehet,hogy egy k*rva lennék kint. ..,(Elnézést a csúnya beszédért). :D Hát könyörgöm!Szerintem ez is eleve hülyeség,meg kifogás,mert hányan dolgoznak kint,hány nő. ..Tehát sajnos semmi esély,hogy engem kivigyen magával,(Én meg nem tehetek róla,hogy nem visz,pedig ha vinne,lehet mennék vele!)Anyuhoz szoktam még lejárni,és mivel szoktunk beszélgetni,ő is tud erről azt egészről,ami most van sok bajom,amik mostanában zúdultak rám,mert elmondok neki is dolgokat,és tud erről az Angliáról is,és ő egyenesen azt mondta,(amit még ma sem tudtam kiheverni azóta sem,sokszor megfordul még most is a fejemben),hogy mert ez csak egy ürügy,hogy én semmire nem tudok otthon ügyelni,és nem is akar vinni sem magával ezek szerint,meg arra nagyon vigyázzak,mert lehet meg akar tőlem szabadulni,mivel azt mondta a párom,hogy ha ő csak kimegy,mert sikerül kint a munka,akkor ő lezárja ezt a házat úgy ahogy van,és én magyarul megyek,amerre látok!,-magyarán kivág a házból. ..És ha hazajön egy év után,akkor nyilván meg sem keres,és így én is beláthatom egy év leforgása alatt,hogy mi már nem leszünk együtt. ..Tehát ettől nagyon tartok,amit anyu mondott/'feltételezett'!!Meg azt hajtogatja nekem anyu,hogy biztos nem tud majd kimenni,-bár ezt a páromnak még nem mondtam!Mert anyu eddig akármit mondott valamivel kapcsolatban,mindig igaza is lett!.Viszont ezt elmeséltem a páromnak itthon,amikor hazajöttem anyutól,ő egyenesen azt mondta,hogy "anyád egyszerűen hülye"..,-és hogy ez akkor ezek szerint nem igaz,-bár amikor említettem neki,akkor ő kerülte a válaszadást,és csak nevetett!Majd mondta azt is,hogy ha ő annyira meg akarna tőlem szabadulni,akkor nem is adná nekem ide a számítógépét,hogy tartsuk a kapcsolatot,míg ő kint dolgozik,gondolkozzak már. ..és gondolkodtam!Én hol tudnék már netezni,amikor anyámékhoz ha visszaköltöznék,-bár oda egyáltalán soha nem is akarnék visszamenni,de ha vissza is mennék,anyám meg olyan szemét,mert ennyiből az is,hogy ő kerek-perec rávágta,hogy oda biztos nem lesz beköttetve a net,mert ő nem engedi,-pedig a párom még azt is felajánlotta,hogy ő maga hívja oda a köttetőket,és kötteti be,na meg anyámnak egy lyukas 20 fillért sem kellene bele pótolnia,mivel tudnék bele fizetni a szociális segélyemből amit kapok!!Úgyhogy tényleg,anyám ennyiből meg sem szólalhatna!Nagyanyámékhoz sem nagyon szeretnék menni,-bár ha végképp nem lenne más választás,akkor inkább oda mennék lakni mint anyámhoz vissza,-bár mamáéknál már eleve be van köttetve a net.:)Testvéreimhez nem mehetek lakni,mert egy az:utáljuk egymást,és régen nem tartjuk a kapcsolatot,soha nem is tartottuk.

Úgyhogy teljesen ki vagyok szolgáltatva anyagi és lakhatási téren is,úgy érzem.,mivel semmim nincs,meg hova mennék lakni??!

Erikának is megírtam már az össze véleményemet facebook-on,és ő mellettem is áll,próbál adni okos lépéseket!!

De nem könnyű!!

Nem tudom mi lesz ebből az egészből,ebből a sok bajból mi fog kikerekedni!..Néha azt mondom,hogy ennél már csak jobb jöhet,-próbálom magam tartani 'valahogy',-(bár nem nagyon sikerül,mert sokszor kapok sírógörcsöt.)Elveszíteni meg soha nem akarom a páromat,mert nekem ő az életem!!!

Remélem értettétek kedves válaszolók,ha lehet/tudtok,akkor valamit tanácsoljatok,hogy mit tegyek,mert tényleg tehetetlen vagyok!!:((

Megértéseteket,és válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv:.Erika.

*.*


2013. jan. 11. 10:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ó te drága gyermek!

Nem a megtörténten kell változtatni, hanem azon ami utána jön. A jelenben tudsz változtatni amivel formálhatod a jövőt. A döntés lehetősége bárki számára adott. Hogy úgy mondja, a kezedben a kulcs. Az enyémben meg egy üveg Beck's. A lényeg, hogy a csóka rájött, hogy túl fiatal vagy még hozzá, csak ezt nem meri megmondani. Te meg nem veszed észre, hogy totálisan eltérőek az igényeitek.

2013. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kezdjük azzal,h totálisan eltérőek az igényeink,akkor te most az anyagiakra célzol??!Mert akkor te is nagy hülyeséget mondtál,mert egyáltalán nem eltérőek az igényeink,mert ugye én is szeretnék munkahelyet,családot,amellett élni,akit szeretek,tehát boldogulni és jól élni az életben!

Viszont az első mondatoddal totálisan egyet értek,harcolni is kell bizonyos dolgokért az életben!!

2013. jan. 11. 10:48
 13/19 anonim ***** válasza:

Ó nem, nem az anyagiakra gondoltam:)

Akkor most csüccs... (ha még nem ülnél...) Kezdj el gondolkozni. Te mikor szeretnél gyereket? Hány évesen?

A pasi álláspontját én képviselem mivel én is pasi vagyok.

Tehát én legkésőbb 28-30 éves koromban szeretnék gyereket, miután megteremtettem hozzá minden feltételt. Na a te barátod 32 éves ha jól rémlik. Lassan ő már szeretne gyereket. Ehhez persze temérdek lóvé kell. Ezért határozott úgy, hogy kimegy dolgozni. (valószínűleg, s ezt nem biztos hogy megosztja veled) Talán már sejti, hogy te még nem 20 évesen akarsz szülni, vagy épp azt, hogy munka nélkül nem lesz elég pénzetek egy gyerekhez. Miután végig gondoltad (ne hamarkodd el, nyugiban agyalj rajta kicsit.) kérlek írd meg nekem mire jutottál. S a tanács (hogy ilyen is legyen ha már beledumálok): Beszélgessetek erről a témáról, miért szeretne kimenni (azon kívül, hogy pénz kell neki), mit szeretne megvalósítani abból a pénzből? Szóval úgy általában az egészről kezdjetek el higgadtan beszélni. A végeredményre is kíváncsi vagyok, pm-be várom a híreket:)

2013. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mit háborogsz? Most már rájöttem, hogy a párod hozzádillik. Két beképzelt óstoba ember akik vitatkoznak. Pont összeilletek. Ne enged el magad mellől!!
2013. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 perky pug ***** válasza:
Én elolvastam.De csöppet sem csodálkozok hogy itthon akar hagyni.De hogy össze állt veled azon igen.Viszont te véletlen nem vagy cigány?Teljesen olyan érzésem volt míg olvastam
2013. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Na idefigyelj te nem tudom ki!Nekem olyan fehér a bőröm,h fehérebb,mint a p*csád lyuka!!Már megbocsáss a csúnya és trágár beszédért,de ti válaszolók némely,chh,..milyen némely..majdcsak mind nem vagytok éppek.

Komolyan mondom,h ti már mindent írtok,csak épp azt,amit nem kéne!

És csak úgy még megjegyzem,h egyetlen egy válaszoló sem ír valami pozitívumot,h pl:ha szereted,akkor ne hagyd,h vége legyen,vagy hogy anyud tényleg nem okosan akarna cselekedni,vagy valami hasonló jó dolgok!,így kérdem én hogy legyen a kérdező arra egyáltalán képes,h egy kicsit ezt a tehetetlen és elég rossz helyzetet egy kicsit pozitívan lássa?Gondolkozzatok már el ezen a mondatomon el,ha már máson nem is/tudtok!

2013. jan. 11. 13:24
 17/19 anonim ***** válasza:
Még mindig mily gyerekes... Arra még nem is gondoltál, hogy ide azért írtál mert objektív válaszokat akarsz? Ha azt akarod hogy megerősítsenek a hitedben kérdezd meg a "barcsinőidet". Ők azt fogják mondani amit hallani akarsz. Itt csak a valóságot kapod olyan szemszögből ami teljesen független a tiédtől. Pont ezért igaz. Tény hogy sok troll keveredett ide is... :)
2013. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Na 9.válaszoló!Te meg már egyből besértődtél magadban,mert az írásodon ez jön ki,ha elolvassa az ember,mivel nem neked adok igazat,vagy épp valami nem tetszik,igaz? Nem elég,h hülye és lehet nem is igaz válaszokat adtok,hanem már besértődnek is bizonyos emberek,és azt szégyenszemre le is írja a válaszoló,de még sérteget is!Még én sem tudom,h mi fog kialakulni ebből az egész helyzetből,de úgy láttam,h jöttek is azonnal a jópofa válaszok,chh. ..Ja,és az előzőnek üzenem a nem tudom kinek :),h a párom utálja a cigányokat,ha én cigány lennék,eleve nem is kezdett volna velem,szóval ennyi! :P

Annyiból igaz,h benne van,h történhet még jó és egyben rossz dolog is,ahogy ti azt állandóan írjátok,tehát 50-50%-ék.

2013. jan. 11. 13:32
 19/19 A kérdező kommentje:

A gyerekességet szerintem már tizenéves koromban kinőttem,hála Istennek!

Tény,h nem tudok valami sokat az életről,de tudom,h mi mivel jár,és a felelősséget!!Ide azért írtam,h ti a véleményeteket írjátok le,de h mindenkinek majdnem egyforma csak negatív válaszai vannak,az már furcsa,de ti tudjátok!De ne csodálkozzatok,h majd egy csomóan már nem fogják ezt az oldalt használni!. ..Nekem nincsenek barátnőim,ha lenne is,csak egy,az meg a facebook-on Erika,akivel már tényleg régóta írok,de azért ő sem mindig azt írja,amit én hallani szeretnék,de legalább támogat!!Hát azt vettem észre,h már sok is van a troll-okból :D :P

2013. jan. 11. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!