Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyennel még nem találkoztam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyennel még nem találkoztam. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Budapest mellett élek egy községben. Minden nap busszal járok oda vissza. Feltűnt kb 3 hónapja a buszon egy pasi azóta szinte mindig vagy oda vagy visszafele látom. Nagyon jól néz ki láthatólag sok lánynak bejön. Kb 185-190 magas sportos alkat, sötét haj zöld szem. A probléma az, hogy leül zenét hallgat vagy olvas és a tájon kívül senkire sem néz. Mintha észre sem akarná venni, hogy tetszik.


Pedig nem csak nekem tetszik. Biztos, hogy nem b*uzi mert a telefonján múltkor láttam, hogy valamelyik akciófilmbeli csaj van kirakva. A baj az, hogy nem beszélget senkivel. Egy két volt orsztálytársával ha összefut akkor vigyorog meg beszélget és kész.


Hogyan lehetne rávenni, hogy nézelődjön is és ne csak a tájban...egyébként 26 éves...szóval nem értem ezt a hozzáállást..



2013. márc. 29. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nézz ki úgy, mint a háttérkép csaj!
2013. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ülj mellé?! Nehéz volt mi?
2013. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
:DDD
2013. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Modell alkat vagyok...ültem is már mellé, meg néha mocorogtam is, hogy kicsit feltünő legyek hogy ott vagyok de ő rá se figyel.
2013. márc. 29. 19:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát mert nem nézős, hanem beszélős. Beszélgetni jól tudsz? Na, úgy kell.
2013. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem lehet, hogy vak és csak a zajt "figyeli"?
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van csaja.
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nincs csaja, kérdeztem a volt osztálytársát.
2013. márc. 29. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:

attól, hogy modell alkat vagy szerinted automatikusan tetszel neki? :D nem ugrik ám mindenki a gebékre


egyébként meg sok ember olvas/zenét hallgat/nézelődik utazás közben, és igen, lehet van barátnője, vagy csak nem tetszik neki senki a buszról

2013. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Meleg?! Erre nem gondoltál?
2013. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!