Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyennel még nem találkoztam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyennel még nem találkoztam. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Budapest mellett élek egy községben. Minden nap busszal járok oda vissza. Feltűnt kb 3 hónapja a buszon egy pasi azóta szinte mindig vagy oda vagy visszafele látom. Nagyon jól néz ki láthatólag sok lánynak bejön. Kb 185-190 magas sportos alkat, sötét haj zöld szem. A probléma az, hogy leül zenét hallgat vagy olvas és a tájon kívül senkire sem néz. Mintha észre sem akarná venni, hogy tetszik.


Pedig nem csak nekem tetszik. Biztos, hogy nem b*uzi mert a telefonján múltkor láttam, hogy valamelyik akciófilmbeli csaj van kirakva. A baj az, hogy nem beszélget senkivel. Egy két volt orsztálytársával ha összefut akkor vigyorog meg beszélget és kész.


Hogyan lehetne rávenni, hogy nézelődjön is és ne csak a tájban...egyébként 26 éves...szóval nem értem ezt a hozzáállást..



2013. márc. 29. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Milyen hozzáállást?


Minden pasinak a nőket kéne bámulni a buszon? :-DDD

2013. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet fáradt,és alig várja,hogy leüljön zenét hallgasson és kikapcsolódjon.
2013. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én értem. De nem igaz, hogy egy szingli pasinak nem tűnik fel ha nem egy hanem jó pár csaj mosolyog rá...és nem b*uzi az tuti. Hogy nekem nem mosolyog oké..de másra se néz nemcsak rám
2013. márc. 29. 19:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet más stílusú lányokat kedvel. Nem olyanokat mint amilyen te és barátnőid vagytok.
2013. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ki tudja hol dolgozik,lehet egész nap sok nő veszi körül,és hazafele már nem vágyik rá:)
2013. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 HalkHogen ***** válasza:

Attól, hogy jól néz ki, még simán lehet csendes, visszahúzódó típus, akinek nem lóg kocsányon a szeme a buszon, idegen csajok között.


Mondjuk kideríthetnéd, ki volt a csaj a telefonján, melyik filmből való. Aztán legközelebb leülsz mellé, meglesed a telót.


Ha csaj van rajta, akkor

2013. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 HalkHogen ***** válasza:

Na, véletlenül elküldtem...


Szóval: ha acsaj van rajta, indítasz, hogy: "Hú, én is láttam a legutóbbi filmjét stb..."


Ha már másik csaj van rajta: "Bocsi, a múltkor is melletted ültem, de akor még Jennifer Lawrence (vagy mittomki) volt a telefonodon, hanem valaki más. Én is szeretem a filmeket stb..."


Vagy: "A múltkor is melletted ültem, akkor nem ez a lány volt a telefonodon? Stb..."


Szóval valószínűleg szereti a filmeket, én legalábbis erre következtetek.

2013. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 HalkHogen ***** válasza:
Elnézést a helyesírási s egyéb hibákért. Ezekkel együtt, gondolom, érthető volt, amit írtam.
2013. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!