Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
2006 nyarán összejöttem egy fiúval, minden rendben volt szilveszterig. Szilveszterkor az egyik haverjához mentünk ahol csak fiúk voltak rajtam kívül, kicsit többet ittam a kelleténél és rámásztam az egyik fiúra (nem volt szex). A csókot még aznap este hazafelé elmeséltem a barátomnak és így megbocsájtotta. Nem sokkal ezek után felvettem azt a másik fiút msn-re, pár hónap múlva írtam is neki csak úgy. 2007 nyarán éjjel- nappal vele msneztem , nagyon jókat lehetett vele beszélgetni, de nekem ő nem volt több, mint egy barát. Nyáron rendeztem vele titkos talikat, mert a barátom nem engedte volna meg különben. A talikon beszélgetésen kívül soha semmi más nem történt. Írogattuk egymásnak msn-en, hogy „szeretlek”, de ezeket én tiszta baráti alapon gondoltam. Szeptemberbe kiderült, hogy terhes vagyok, én megszerettem volna tartani, de a barátom nem (ő akkor 21 éves volt én 16). Voltak a baba miatt nagyon nagy vitáink. Mivel ő nem akarta a végén abortusz lett belőle, ezért haragudtam/haragszom rá. Januárba szakított velem a barátom (1,5 év után) a másik fiú miatt. A másik fiú már nagyon beleélte magát, hogy köztünk több is lehet, ezért összejöttem vele sajnálatból, ez a kapcsolat tartott 2hónapig+1hónap nem hivatalos járás. Ebben a 2 hónapban csókon kívül szinte semmi nem történt, egyszerűen még a szexet sem akartam vele (nem szerettem). A volt barátomnak elkezdtem kiírogatni msn-en személyes üzeneteket, hogy mi volt vele jó meg ilyeneket (csak úgy jött), ő is bele ment a játékba és írta este, hogy beszélnünk kell élőben. Megvárt KRESZ oktatás után és megkérdezte miért voltak a kiírások meg ilyeneket és volt csók és elmondta, hogyan tudja elképzelni a folytatást. A csókot elmondtam a másik fiúnak (másik fiú a 2 hónapos kapcsolat), ezért történt a szakítás. A másik fiú végig sejtette, hogy nem vagyok belé szerelmes. Mindig kérdezgette, hogy nem-e a régit szeretem. Ma megint eljött KRESZ oktatás után a régi pasim és közölte nem lehet köztünk semmi. Próbáltam megszeretni a másik fiút, de egyszerűen nem ment, még mindig a régit szeretem és tudom, hogy ez így is fog maradni. Mindkét fiú 22 éves most, én 17.
2008. jún. 13. 22:40
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Szerinted ha bizonygatnám neki, akkor rendbe jöhetne a kapcsolatunk? Úgy szeretném:)
2008. jún. 13. 23:47
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem igen:))!mond el neki őszintén h.mit érzel és h.a másik fiút sosem szeretted igazán,m.te akkor is őt szeretted,és most is!légy vele őszinte:)),ezt biztosan értékelni fogja:)),és utánna várj h.mit fog lépni rá:)!drukkolok nagyon!!!
2008. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2008. jún. 14. 10:01
 14/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog rendbe jönni ez a kapcsolat soha, mert ő nem akarja:(
2008. jún. 14. 10:23
 15/27 A kérdező kommentje:

Első KRESZ utáni talin nem mondtam el mit érzek, mert együtt voltam a másikkal, akit ezzel nem akartam megbántani. Tegnapi meg volt 2 perc... 2 perc alatt semmit nem lehet megbeszélni. Hívtam múlt héten is végig, ha ráér jöjjön el elém (akkor lett volna időm mindent elmondani), de nem jött… Egy dolgot hiányoltam nagyon ebből a kapcsolatból, hogy semmit nem mertem neki elmondani, mert mindent elmond/elmondott az anyukájának(szerettem az anyukáját, de vannak dolgok amiket nem akartam, hogy tudjon). A 2 hónapos kapcsolatomba megbeszéltünk mindent, de azon kívül minden más hiányzott… Ebben a rövid kapcsolatban hazudtam végig:S

2 kapcsolatból csak az egyikbe mondtam/mondhattam igazat. Míg az egyiket tényleg szerettem/szeretem, a másik iránt nem éreztem soha semmit. Soha nem lesz másik kapcsolatom, mert nem akarom, hogy legyen és mivel a régit sem lehet helyrehozni így egyedül fogok maradni. Inkább egyedül, mint egy olyannal, akit nem szeretek.

2008. jún. 14. 11:45
 16/27 anonim válasza:
100%
Szia! Ha te hívtad, de ő nem ért rád, akkor hagyjad a francba. Nem érdemli meg az ilyen, hogy szomorkodj miatta. 2 perc alatt tényleg nem lehet megbeszélni a dolgokat. Ha ő nem szánt rád a múlt hét folyamán 10 percet, akkor egy fasz, aki nem is volt szerelmes beléd soha.
2008. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%
Mintha én írtam volna, velünk is ez volt a helyzet, csak az én barátomba volt annyi, hogy eljött a munkahelyemre és munka után megbeszéltük. Kibékültünk és ma ő a férjem:) Azóta nem csaptam be soha. Még ő mondta, hogy fiatalon senki nem gondolkozik, ahogy anno én sem. Csókon kívűl soha nem volt senkivel semmi, akkor nem értem mi a baja?! Volt egy párkapcsolatod és még abban kapcsolatban sem tudtad megcsalni, ami szerintem azért jelent valamit. Az én férjem, akkor nagyon szeretett engem és én is őt, ennek ellenére én is voltam iylen hülye, mint te. Ha igazán szeretett volna, akkor még most is szeretne és nem akarna mással lenni és tudna veled tisztalappal minden előről kezdeni. Ez az én saját véleményem. Sok boldogságot neked!
2008. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

nagyon látszik,hogy azért még fiatal vagy. Egészen "gyerekként" látod még a dolgokat. Ha például ő csókolózott volna mással, te túlléptél volna ezen? "szeretlek" - ez kicsiwt kamuszagú, hogy te tiszta baráti alapon írtad a másiknak..ha tudod hogy ő kedvel, te miért bíztatod,pláne ha ELVILEG a régit szereted? és szeretted még akkor is?? Meg 16 évesen gyerek? Oké, vannak ilyenek..de milyen személyiség fejlődik szegény gyerekből? ha még egy "gyerek" neveli? Vagy a szüleid nevelték volna? na ez meg mekkora önállóság..gondolom szüleiddel élsz még..ennyi idősen biztos. nem szeretnél előbb egy biztos talajt a gyerekednek? nem csak beleszülni a vakvilágba.

az meg a másik, hogy ahogy kivettem a szavaidből, rögtön szakítás után összejöttél a másikkal. Mész nyomokat hagyhatott benned az abortusz dolog, meg a régi pasi is..ha rögtön repültél az újba. Utólag okos az ember, hogyan kell egy kapcsolatot fenntartani. Ha a bizalom elveszik, az biztos, nagyrészt minden elveszik. Szerintem a régi fiúd már nem akar..mondjuk ilyen történések után, azt hiszem nem is csoda..-(nem akarok dúrva lenni),de te se alázd magad a sárga földig..Lehetséges hogy a régi fiú is új életet kezd, más lánnyal..kicsit úgy tűnik h vége a 2 hónapos kapcsolat, te meg kaparnál vissza a másikhoz. azért a fiúnak is lehetnek érzései, és szerintem továbblépett. felejtsd el. SZERINTEM...

2008. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%

Ha ennyire szereted azt a fiút, akkor miért jöttél össze egyáltalán azzal a másik sráccal? Aztán bevallod mindenkinek hogy hazudtál végig a másik kapcsolatodban. Szerinted mit gondol rólad az a fiú? Nem csak lányoknak vannak érzései, és hát valljuk be, itt csak a te szemszögedből ismerjük a történetet....


Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom, ami ebben az esetben a fiú részéről elveszett /sztem/ .


Mondjuk erre magadtól rá kellene jönnöd , /hogy feleslegesen töröd magad, hogy nem akar már tőled semmit a srác /és nem itt válaszra várnod.

Szerintem te sem tudod hogy mit akarsz. Talán csak nem akarsz egyedül maradni.


Sztem ha másfél évig veled volt és közben ennyi bosszúság volt a kapcsolatotokban és veled maradt akkor is, akkor szeretett téged. De most már besokalt sztem.

Elképzelhető hogy más kapcsolatra vágyik, olyan mellett akiben megbízik.

És lássuk be, ezek után amit műveltél, nem is csodálom hogy benned nem bízik.


Hagyni kellene a múltat és tovább kellene lépned. Ismerkedj másokkal.


Az utatok külön vált. És talán ez így is a legjobb.

2008. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hidd el tudom kibe vagyok szerelmes és a gondolkodásommal sincs baj. Lehet fiatal vagyok, de hülye nem. Ez a másik fiú kellett ahhoz, hogy felnőjek. Miért baj, hogy a babát megszerettem volna tartani? A legegyszerűbb megoldás az abortusz, úgy tűnik valakinek ennyit ér egy gyerek... Nem akartam volna megtartani, ha nem szerettem volna a fiút akitől volt. A baba megtartása is akarás kérdése volt, de nem volt elég, hogy csak én akartam.

Igazad van abban, hogy nem kellett volna rögtön utána összejönni a másikkal, nem is akartam, mégis belementem. Reméltem, hogy megfogom szeretni és minden jó lesz, de nem így történt. Azt gondoltam boldoggá tudok tenni valakit érzelmek nélkül. Szakítást nem is bántam, mert úgy voltam vele így semmi akadálya nincs, hogy újra azzal legyek akit szeretek. Ezt az akadályt én állítottam magam elé, mert nem gondoltam bele abba, hogy a bolhából elefánt lesz.

2008. jún. 14. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!