Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
2006 nyarán összejöttem egy fiúval, minden rendben volt szilveszterig. Szilveszterkor az egyik haverjához mentünk ahol csak fiúk voltak rajtam kívül, kicsit többet ittam a kelleténél és rámásztam az egyik fiúra (nem volt szex). A csókot még aznap este hazafelé elmeséltem a barátomnak és így megbocsájtotta. Nem sokkal ezek után felvettem azt a másik fiút msn-re, pár hónap múlva írtam is neki csak úgy. 2007 nyarán éjjel- nappal vele msneztem , nagyon jókat lehetett vele beszélgetni, de nekem ő nem volt több, mint egy barát. Nyáron rendeztem vele titkos talikat, mert a barátom nem engedte volna meg különben. A talikon beszélgetésen kívül soha semmi más nem történt. Írogattuk egymásnak msn-en, hogy „szeretlek”, de ezeket én tiszta baráti alapon gondoltam. Szeptemberbe kiderült, hogy terhes vagyok, én megszerettem volna tartani, de a barátom nem (ő akkor 21 éves volt én 16). Voltak a baba miatt nagyon nagy vitáink. Mivel ő nem akarta a végén abortusz lett belőle, ezért haragudtam/haragszom rá. Januárba szakított velem a barátom (1,5 év után) a másik fiú miatt. A másik fiú már nagyon beleélte magát, hogy köztünk több is lehet, ezért összejöttem vele sajnálatból, ez a kapcsolat tartott 2hónapig+1hónap nem hivatalos járás. Ebben a 2 hónapban csókon kívül szinte semmi nem történt, egyszerűen még a szexet sem akartam vele (nem szerettem). A volt barátomnak elkezdtem kiírogatni msn-en személyes üzeneteket, hogy mi volt vele jó meg ilyeneket (csak úgy jött), ő is bele ment a játékba és írta este, hogy beszélnünk kell élőben. Megvárt KRESZ oktatás után és megkérdezte miért voltak a kiírások meg ilyeneket és volt csók és elmondta, hogyan tudja elképzelni a folytatást. A csókot elmondtam a másik fiúnak (másik fiú a 2 hónapos kapcsolat), ezért történt a szakítás. A másik fiú végig sejtette, hogy nem vagyok belé szerelmes. Mindig kérdezgette, hogy nem-e a régit szeretem. Ma megint eljött KRESZ oktatás után a régi pasim és közölte nem lehet köztünk semmi. Próbáltam megszeretni a másik fiút, de egyszerűen nem ment, még mindig a régit szeretem és tudom, hogy ez így is fog maradni. Mindkét fiú 22 éves most, én 17.
2008. jún. 13. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
hát valószínűleg az a fiu akivel 1,5évig voltál együtt még mindig szeret.csak kicsit csalodott benned azért mert azzal a sráccal ugy mon kavartál.Most a 2. fiut hagyni kéne teljesen kizárni hogy az első fiud érezze h neked ő kell.és add a tudtára de addig semmi másik pasi! küzdj érte! a férfiak is félre lépnek hány ezernö bocsájtja meg nekik(jo mondjuk ezt ne hozd fel neki) de sztem vn remény! Hajrá
2008. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
én írtam első választ.eléggé kiolvashatatlan remélem érted és segített!
2008. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. A másik fiúval a csók óta nem beszéltem és nem is akarok. Hát nem tudom mit gondolja a mai után:S
2008. jún. 13. 22:47
 4/27 A kérdező kommentje:
*gondoljak
2008. jún. 13. 22:47
 5/27 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat! Előre is köszi mindenkinek aki válaszol!
2008. jún. 13. 22:52
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
azt nem magyarázta meg miért nem lehet köztetek semmi?
2008. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy ez így nem működik, hiába írok bármit is. Ilyen hamar megváltozott a véleménye?
2008. jún. 13. 23:04
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
az lehet h agyban változik a véleménye de a szívében tuti nem.
2008. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én még mindig nagyon szeretem és nagyon boldog lennék, ha újra együtt lennénk. Tudom, hogy én szúrtam el, tanultam belőle:(
2008. jún. 13. 23:11
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
ezt mond el neki de ne csak egyszer hane sokszor hátha ujra bizni tud benned.
2008. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!