Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatunknak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatunknak? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Párommal lassan 2 éve együtt vagyunk, 2 hét múlva összeköltözünk. Úgy érzem mindent megteszek érte. De ő olyat írt nekem, hogy sosem vagyok vele, nem keresem, nem állok ki mellette, meg féltékeny, hogy más pasikkal is beszélgetek. Hogyan hozzam ezt helyre, hogy ne így érezzen? Vagy ennek már nincs jövője? Elszúrtuk?
2009. aug. 16. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

mi kicsivel több mint 2 éve vagyunk együtt,félig lakunk együtt (heti 3-4 napot nálamalszik,van nálam sokmindene),de esélyét nem látom arra hogy valaha megbizzon bennem...pedig soha nem adtam rá okot,amikor tudunk együttvagyunk,és minden egyéb...

ma elmondta a "kucsmondatot" egy kisebb veszekedés után:

azért nem bizik meg bennem (és senki másban) mert MÉG nem adtam indokot erre

(exnő csalta meg,vannak akik ezt évek alatt sem heverik ki,hiába imád engem)

türelem,nagyon sok türelem,több mint ami elvárható lenne,és sok év alatt talán majd rájön (remélem)

sok sikert,és kitartást...

22/L

2009. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!