Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Van így jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal(21/f) több mint 14 hónapja vagyunk együtt. Ő az 1. olyan srác,akit igazán szerettem. Az 1. nagy szerelem.Mostanában azonban, mintha az egész elmúlt volna. Ő katona és 5 hete kint van Koszovóban, misszióban és nem fog hazajönni majd csak augusztusban.Az elején nagyon hiányzott, most viszont nem érzek semmit.Olyan mintha már nem is lennénk együtt. Ő szinte soha nem keres engem, ha beszélünk sincs semmi közös témánk, és mindenen összeveszünk. Nincs türelmünk egymáshoz és habár én azt ígértem neki, h meg fogom várni, mert szeretem, nem érzem úgy, hogy még mindig így lenne.Nem látok jövőt a kapcsolatunk számára. Nem érzem sem az ő részéről a szerelmet és már a magam részéről sem. Ami nagyon bánt az az, hogy nem beszél az érzéseiről, hogy nem keres szinte soha, és hogy a munkáját elém helyezi. Kijelentette, hogy ha hazajön egyből azt fogja tervezni mikor mehet legközelebb újra ki, holott én többször is elmondtam neki, hogy én ezt a misszió dolgot nagyon nehezen élem meg...És, hogy ha még egyszer kimegy én nem fogom megvárni, hanem szakítani fogok, még előtte. Ő ennek ellenére mégis kimenne...mert úgy gondolja a karierrjét most kell építgetnie, amíg még fiatal...

Szerintetek így van jövője a kapcsolatunknak?Érdemes együtt maradnunk? Ha szakítok meg fogom bánni? Attól félek, hogy ha hazajön és találkozunk, újra feltámadnak majd bennem a régi érzések... Volt már v.ki hasonló helyzetben?

Köszi előre is a válaszokat!

20/L


2011. márc. 15. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi értelme... én a helyedben már azt sem várnám meg, amíg augusztusban hazajön. főleg, ha nem érzel semmit. csak magadtól vonod meg a lehetőséget, hogy boldog legyél valaki mással, aki itt van melletted, és szeret
2011. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélni telefonon Hogy hogyan gondolja még tovább... és Mi a Célja veled Kapcsolatban..

és aztis hogy ha igy folytattja el fogtéged vesziteni mert neked sem könyü. igy és ha igy folytattja előb utóbb nem lesz jó vége az egésznek...

Szerintem Még várd meg ezt a pár hónapot még haza jön és Beszélgessetek el És ha reménytelen akkor keress másat.

25/L

2011. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban alábbhagy egy bizonyos idő elteltével a szerelem-ezek után dől el, együtt fog-e maradni a pár, képesek-e kompromisszumokat kötni, továbbra is kötődni egymáshoz, tulajdonképpen egy erős, stabil baráti viszonyt kialakítani, közös jövőt tervezni. Ezt úgy hívják, hogy fejlődik a kapcsolat. Nos a tiétek nem fejlődik sehová, nincs dinamikája: nincs kötődés, közömbösek vagytok a másik iránt mindketten, nincsenek közös jövőbeli tervek. Szerintem nincs értelme tovább egymás idejét rabolni, világos.


25 N

2011. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha a tudatára adtad, hogy szakítasz vele, ha megint kimegy, erre ő mégis ki fog menni, akkor miért gondolkozol ilyeneken? :S Már akkor kellett volna... Ennek így szerintem nincs értelme :S ... Nem ő az "igazi" :) Van még annyi pasi a világon :) Azt mondod, hogy nem érzel iránta már szerelmet, és az ő részéről sem, akkor ne szenvedtesd magad :) Nem érdemel meg téged! :)Remélem tudtam segíteni :)

20/L

2011. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:) Aranyosak vagytok, h írtatok és segítettetek. Azt hiszem itt az ideje, hogy beszéljek vele...és végre döntsek...Remélem nem bánom meg augusztusban...:S
2011. márc. 16. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!