Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeséget csináltam? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam? 14/L

Figyelt kérdés
regisztráltam instagramra a saját teljes nevemmel de képet nem raktam fel. amúgy csak azért csináltam hogy megnézzem a kiszemeltem képeit aki amúgy agyon népszerű . és nem is Magyarországon lakik tudtommal és mikor néztem a képeit véletlenül valahogy besziveztem vagy lájkoltam vagy na tetszikeltem az egyik képét ami amúgy tiszta homályos és nem is ő volt rajta. az a gáz hogy hamarosan találkozni fogunk és próbáltam letörölni de nem ment .a képet persze azonnal diszlikoltam de az nem jelent semmit kiírja akkor is nem? mit tegyek hogy kezeljem ezt az egészet? nagyon el vagyok keseredve!!
2013. ápr. 14. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
micsoda problémák...
2013. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem én a saját nevemmel regisztráltam és egy fiú képét likoltam!! tudom én sem hittem volna h ez lesz életem legnagyobb problémája de annyira nem értek a géphez:(:(:(
2013. ápr. 14. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak legyél őszinte. Az nem olyan ciki!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__42320..

2013. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én ebben qrvára nem látok problémát -.-

MERT LÓFA*Z SE TÖRTÉNT....az hogy lájkoltál egy képet instagrammon, az kb olyan kaliberű , mint köszönni az utcán egy embernek, akit ismersz....

2013. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget csináltam? 14/L --> Mást sem csinálsz.
2013. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És most mi is a probléma?
2013. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer régen, már vagy 5 évvel ezelőtt amikor még szakítás után szerelmes voltam a egy fiúba, akkor myvippen küldtem neki egy szivecskét. Nem tudtam, hogyan kitörölni és töröltem magam myvippről. De később összejöttünk és már 3 éve járunk, meg el is mondtam neki...ő meg kiröhögött :D

Nem kell ezt ilyen komolyan venni.

2013. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez nem olyan nagy probléma csak az a baj velem akármennyire is félvállról szeretném venni ezeket a dolgokat én nagyon adok mások véleményére és benyomására :///
2013. ápr. 14. 15:32
 9/9 Kunci77 válasza:
A probléma az, hogy egy ilyen semmiség komoly gondot jelent. Ez ahogy elnézem generációs probléma. Az a fontos, hogy hányan lájkolják a képedet, állapotodat, stb. és nem az, hogy Te miként éled meg az élményeidet! Hidd el baromira mindegy, hogy most éppen az a fotó tetszett-e neked vagy sem. Szerintem az illető sem igazán foglalkozik vele. Neked sem kéne!
2013. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!