Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A ti szemetekben keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A ti szemetekben kevesebbet ér az a lány, aki alkatra husisabb és nem olyan, mint általában a mai vékony lányok?

Figyelt kérdés

Hát sziasztok! Szóval. Ez vagyok én: 166 cm / 69-72 kg (a súlyom folyamatosan ingázik, azért írtam alsó és felső értéket is)


Alkatra kb így nézek ki:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


Igényes vagyok, ápolom magam, és minden nap mozgok (itthonról kb 5 km-re van az egyetem, ahová járok és minden nap gyalog vagy biciklivel megyek, heti 2x pedig eljárok tornázni).

22 éves vagyok. Nem mondhatom azt sem, hogy reggeltől-estig tömöm magam, mert általában 2x eszem egy nap, és nem is túl sokat (pl egy szelet pirítós vagy egy tál müzli reggelire, meg délután az ebédidő és a vacsiidő között valami meleg kaja, és ennyi).


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek azért, mert én husisabb vagyok, mint a mai átlag, ezért nőként és emberként már kevesebbet érek, mint mások?


Kezd elegem lenni abból, hogy a társadalom azt érezteti velem, hogy én nem vagyok jó vagy elfogadható, csak mert mondjuk 5-8 kg-val több vagyok, mint amennyit ideálisnak tartanak. Pedig még azt se vetheti senki a szememre, hogy igénytelen és lusta vagyok, mert nem megyek el mozogni, vagy hogy össze-vissza zabálok.


Egyértelmű, hogy ha a barátnőimmel(akik természetesen vékonyak) szórakozni megyünk, akkor őket szólítják le a pasik, és őket hívják meg egy italra, mert ők a "bombanők". Ezt már megszoktam. Igazából nem is zavar, mert nem feltétlenül a szórakozóhelyen szeretnék ismerkedni.


Csak nem igazán értem, hogy miért érek én kevesebbet az emberek szemében attól, hogy kerekebb vagyok? Vagy miért nem tekintenek engem is nőnek a férfiak? Egy vékony lány mitől jobb ennyivel, hogy nekem sokszor még az esélyt sem akarják megadni, hogy megismerjenek egy kicsit jobban?


Persze, ilyenkor jönnek az okos válaszok, hogy "tegyél ellene, hogy ne így nézz ki!", de ennél többet már mit csináljak? Egyértelműen ilyen alkatot örököltem, mert anyukám és a nagymamám pontosan ugyanilyen volt fiatal lány korában. Én ennek ellenére próbálok tenni ellene, napi szinten mozgok, heti 2x tornázok és odafigyelek rá, hogy mit eszem. De ennél többet mit tegyek? Egyáltalán, miért nem tudnak csak úgy simán elfogadni úgy, ahogy vagyok?



2013. ápr. 13. 08:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30%
Biztis le akarsz fogyni ? Mert amiket írsz az alapján nem hiszem.....nincs időd....én reggel 5-kor kelek és este 6-7ig malózom majd fáradtan a munkából gyors zuhany és futok edzeni mert csak 9-ig van terem nem is eszem sokszor és minden nap reggel elmegyek este fél 10-re érek haza de megoldom nem kifogásokat keresek ilyen hozzáállásal sose fogsz fogyni kajá előző este is megcsinálhatod vagy anyukád eaetleg és wldobozolhatod....ismét kifogás....
2013. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem ér kevesebbet!! Bár én elfogult vagyok! Mindig is a nőies, teltebb nőket, lányokat szerettem, szeretem. Ha csalódás ért, annak nem az alakja volt az oka! És biztosan állíthatom, hogy nem vagyok egyedüli pasi ezzel az izléssel, több olyan ismerős pasi is volt, van a környezetemben akinek hasonló az izlése. Van olyan pasi aki így fog elfogadni!!!!!
2013. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!