Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A ti szemetekben keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A ti szemetekben kevesebbet ér az a lány, aki alkatra husisabb és nem olyan, mint általában a mai vékony lányok?

Figyelt kérdés

Hát sziasztok! Szóval. Ez vagyok én: 166 cm / 69-72 kg (a súlyom folyamatosan ingázik, azért írtam alsó és felső értéket is)


Alkatra kb így nézek ki:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


Igényes vagyok, ápolom magam, és minden nap mozgok (itthonról kb 5 km-re van az egyetem, ahová járok és minden nap gyalog vagy biciklivel megyek, heti 2x pedig eljárok tornázni).

22 éves vagyok. Nem mondhatom azt sem, hogy reggeltől-estig tömöm magam, mert általában 2x eszem egy nap, és nem is túl sokat (pl egy szelet pirítós vagy egy tál müzli reggelire, meg délután az ebédidő és a vacsiidő között valami meleg kaja, és ennyi).


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek azért, mert én husisabb vagyok, mint a mai átlag, ezért nőként és emberként már kevesebbet érek, mint mások?


Kezd elegem lenni abból, hogy a társadalom azt érezteti velem, hogy én nem vagyok jó vagy elfogadható, csak mert mondjuk 5-8 kg-val több vagyok, mint amennyit ideálisnak tartanak. Pedig még azt se vetheti senki a szememre, hogy igénytelen és lusta vagyok, mert nem megyek el mozogni, vagy hogy össze-vissza zabálok.


Egyértelmű, hogy ha a barátnőimmel(akik természetesen vékonyak) szórakozni megyünk, akkor őket szólítják le a pasik, és őket hívják meg egy italra, mert ők a "bombanők". Ezt már megszoktam. Igazából nem is zavar, mert nem feltétlenül a szórakozóhelyen szeretnék ismerkedni.


Csak nem igazán értem, hogy miért érek én kevesebbet az emberek szemében attól, hogy kerekebb vagyok? Vagy miért nem tekintenek engem is nőnek a férfiak? Egy vékony lány mitől jobb ennyivel, hogy nekem sokszor még az esélyt sem akarják megadni, hogy megismerjenek egy kicsit jobban?


Persze, ilyenkor jönnek az okos válaszok, hogy "tegyél ellene, hogy ne így nézz ki!", de ennél többet már mit csináljak? Egyértelműen ilyen alkatot örököltem, mert anyukám és a nagymamám pontosan ugyanilyen volt fiatal lány korában. Én ennek ellenére próbálok tenni ellene, napi szinten mozgok, heti 2x tornázok és odafigyelek rá, hogy mit eszem. De ennél többet mit tegyek? Egyáltalán, miért nem tudnak csak úgy simán elfogadni úgy, ahogy vagyok?



2013. ápr. 13. 08:46
1 2 3 4
 21/32 Pretty_Fighter ***** válasza:

Akinek írtad,hogy miért "kell" ennyi kilónak lenned,azért mert az az eredeti,a normális.Az az egészséges.

Az,hogy valakin túl sok háj van,az nem egészséges..És sokaknak nem is esztétikus látvány.Mint ahogy egy túl vékony lány sem egészséges,esztétikus.

Akik nem kezdeményeznek azt is gondolhatják,hogy lusta vagy és nem foglalkozol a testeddel.Persze,ahogy olvastam ez nem így van,de hát..

Amúgy ez a kétszeri evés sem túl jó. És a torna az milyen torna? Lehet nem túl hatásos és a 2 alkalom talán még kevés is. Szerintem járj el futni is és legyen normális diétás étrended.Ha teheted járj kondiba is,sőt inkább a torna helyett kondizz.

Hajrá!

2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

19-es válaszoló: Nem futok (kivéve, ha késésben vagyok a suliból), a heti 2 alkalom pedig sajnos egyelőre a max. Ennyire van időm pillanatnyilag. Amúgy aerobikra és piláteszre szoktam járni itt az egyetemen. Majd vizsgaidőszakban, ha nem leszek ennyire betáblázva, esetleg többször is el tudok menni egy héten, de egyelőre ennyi fér bele az időmbe. Kondizni tavaly jártam, de az annyira monoton és unalmas volt, meg nem is igazán láttam eredményét, szóval nem tetszett, ezért váltottam aerobikra. Most legalább változatos feladatok vannak, jó a hangulat, meg szeretem a társaságot. :)


20-as: Ebben teljesen igazad van. Az emberek véleményén nem tudok változtatni. Ha akarok, akkor sem. Akarattal csakis magamon változtathatnék. Magamon próbálok is, de hát látod, így is sokszor elkedvetlenedem, mert nem érzem azt, hogy meglenne az eredménye. Az erőfeszítéseimet meg esetleg rajtam kívül nem értékelik, amíg látható eredménye nem lesz, addig mozoghatok én bármennyit egy héten, ha így is csak azt kapom az emberek többségétől, hogy "ez gáz" meg "visszataszító", meg mit tudom én... Amit persze elfogadok, csak hát nyilván nem esik jól.

2013. ápr. 13. 11:20
 23/32 A kérdező kommentje:

21-es válaszoló: Tudom, hogy gyakrabban kéne ennem, ezt mások is írták már. Ezen igyekszem is majd változtatni, csak általában reggel nagyon korán kelek és akkor még nem igazán bírok sokat enni, össze van szűkülve a gyomrom, vagy én nem tudom. Mindenesetre egy tál müzlinél több nem igazán tudna lecsúszni, ha többet ennék, az már nem esne jól.

Napközben óráim vannak, és az egyetemen általában nincs lehetőség meleg ebédet enni, a büfében csak szendvicset, vagy ilyesmit vehetünk, esetleg a sarki pékségbe tudok kiszaladni, de ott is csak péksüteményt vehetnék. Mivel általában csak délután érek haza (kb. 4-5 óra körül), ezért sajnos akkor tudok először valami normálisabbat enni, meg hát akkor van időm leülni. :)

Ápolás és betegellátás szakon tanulok, a suliban is sokat állunk vagy jövünk-megyünk. Volt olyan nap, amikor délután 3-kor ültem le először, mert ugyebár gyalog megyek az egyetemre, ott meg ápolástan órán egyáltalán nem ülhetünk le (a tanárnő azt szokta mondani, hogy aki nem bírja azt a 4 óra álldogálást az óráján, az mit fog majd csinálni, ha 8 meg 12 órában kell dolgoznia a kórházban), és utána még haza is kellett sétálnom (szerencsére aznap nem volt több órám), úgyhogy mondhatjuk, hogy nem sokat ülök, menni viszont annál többet szoktam.

Így viszont tényleg csak olyankor van időm először rendesen enni, amikor hazaérek. Ha délután megebédelek, akkor vacsorázni viszont meg már nincs kedvem, nem is kívánom. Ezért van az, hogy általában csak napi 2x eszem, de ezen igyekszem majd változtatni.


A sportot meg már írtam. Aerobikra és pilatesre járok jelenleg.

2013. ápr. 13. 11:45
 24/32 anonim ***** válasza:

dehogyis érsz kevesebbet. van akinek nem jön be, van akinek igen. aki szeret, az elfogad. itt te vagy az, aki nem fogadja el magát. figyelj, én 170 cm vagyok és 74 kiló, de arányosan oszlik el, szóval nem egy nagy labda vagyok :) gyűlölöm a testemet, de nem tudom semmit sem tenni ellene, hiába eszek normálisan, olyan munkám van h egész nap megyek, lépcsőzök, heti 3x futok, jó időben görkorizok. mégse megy le egy deka sem. sosem fogom elfogadni magam. de! nagyon sok barátom van, akik szeretnek (fiúk-lányok vegyesen), talán én vagyok a legdagibb a társaságban, és aztán? ők szeretnek így is, szeretnének 20 kilóval könnyebben is. ja és 4 éve van egy párom, aki nálam sokkal vékonyabb, ő mégis szeret. (pont tegnap kérte meg a kezem :)) szóval a kilók nem számítanak hidd el. elhiszem h jobban éreznéd magad vékonyan, de fogsz majd találni olyan srácot, aki gyönyörűnek fog látni a plusz kilókkal is. légy magabiztos, természetes, vidám, öltözz az alakodnak megfelelően, hangsúlyozd azt, amit szeretsz magadon.


tudom h fiúknak szólt a kérdés, de remélem nem baj h írtam :)


25L

2013. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Tyűűű gratulálok utolsó! Sok boldogságot kívánok! :)
2013. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én imádom a husis lányokat.Fingom sincs,hogy miért,de én csak az ilyenekre gerjedek.Szóval nem kevesebb a szememben,sőt több,mint a sok káka belű csontkollekció,akinek zörögnek a bordái.Szóval fel a fejjel!Ha igényes vagy,akkor nem lesz gondod.
2013. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
163 centi vagyok, 68 km, ergo én is a husisabb emberek táborát erősítem. DE! 102-ről fogytam le idáig és ha beledöglök sem megy már le több! Max, ha tényleg beledöglök. Küzdök én is azzal, amivel te kedves kérdező. Lekövéreznek, közben azt sem tudják, hogy mekkora utat tettem meg idáig. Az, hogy az emberek többsége felszínes, már meg sem lep. Amúgy sem vagyok az a nagyon pasizós típus, inkább pattintom azokat is, akiknek esetleg tetszem, pedig azért akadnak. A bátyáim mindig ezt mondják: csak a kutya játszik a csonttal. Sokat mondogatták ezt, mikor le voltam törve, hogy ennél többet tenni már nem tudok, csak ha szószerint koplalok. Volt már barátom, ők szerették, hogy husisabb vagyok és még rajtuk kívül is vannak szép számmal. Én szépen kiszűröm azokat, akiknek nem tetszem esztétikailag és velük csak baráti kapcsolatot kötök. Fordult már ez viszályára, miután megismertek. Ne görcsölj ezen, edz annyit, amennyi jól esik, akinek meg nem tetszel, az arrébb sétálhat.
2013. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
a zumbát kipróbáltad már? az is nagyon jó én eddig 2x voltam csak mert még anyagilag nem tudom megengedni magamnak, de ha lesz munkám tuti hogy többször is el fogok járni. hallottam olyan esetről is, aki csak zumbázással fogyott. ill olyan is előfordul, hogy egy szinten megreked a súlyod nem tudsz tovább fogyni. de az étrendeddel kell kezdeni valamit, mert az nem egészséges.
2013. ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem ér kevesebbet de havernál sosem lenne több mert nem az esetem és nem kívánnám soha.
2013. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

1. ez szexi alak

2. napi 2 étkezés egészségtelen, és nem lesz energiád napközben, teljes kiőrlésű kenyeret egyél, meg zabot, ne müzlit meg fehér kenyeret...

2013. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!