Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet? (Többi lent? )

Figyelt kérdés
..., hogy azért nem volt még barátom, mert túl vékony vagyok? 175-177 cm magas vagyok, és 50-52 kg. 14.l.

2012. nov. 16. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutass képet s megmondom :p
2012. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, manapság divat soványnak lenni.
2012. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De én eszem rendesen! 2 nagy szelet kenyér simán vacsorára.
2012. nov. 16. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen k*rvára le vagy ám maradva.
2012. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valóban ez elég vékony én is vékony vagyok csak pár centivel alacsonyabb attól függ milyen a melled és a popsid ha az tök lapos akkor valószínű azért bár 14 évesen valószínű még nincs nagy melled tedd fel ezt a kérdést 4 év múlva
2012. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 173 cm vagyok, 54 kiló, tehát nem annyira vékony, mint te, de nagyjából hasonló. 14 éves lány szintén. Nem volt még barátom, de valamiért sosem gondoltam, hogy azért, mert túl vékony lennék. A fiúknak bejön, ha egy lánynak jó alakja van, itt valószínűleg másról van szó. De rájöttem, hogy nem kell feltétlenül pasi, ha nincs akiből az válhatna, ha meg van, akkor közeledj felé nyugodtan. Nem kell görcsölni, nyugi :)
2012. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!